Hepsiburada Ürün İadesi

Yszuf

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Marsilya
Daha fazla  
Meslek
Kaptan
Arkadaşlar ben 18 TL gibi bir fiyata kulaklık splitter satın aldım. Splitter işime yaramadı zaten klasik karton kutuda geldi ve sadece yanından açıp (kutuyu patlatmadan)baktım. Bu ürünü iade edebilir miyim?

İnternet üzerinden yapılan alışveriş sözleşmelerinde koşulsuz şartsız cayma hakkı 14 gündür. Ürüne - kutuya ve kutu içeriğine zarar vermediğiniz, eksiksiz şekilde teslim ettiğiniz müddetçe iade işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Hepsiburada ile iade kodu alın ve hangi kargo firmasına yönlendiriyorsa o şubeden ücretsiz olarak geri gönderim sağlayın. Kısa süre içerisinde paranız hesabınıza aktarılacaktır. Hepsiburada.com, iade konusunda en az problem yaşatan firmalar arasında. Sabıkası oldukça temiz anlayacağın.

Ancak splitter gibi bir aygıtın neyi işinize yaramadı orasını çok anlamadım :)

Arkadaşlar ben 18 TL gibi bir fiyata kulaklık splitter satın aldım. Splitter işime yaramadı zaten klasik karton kutuda geldi ve sadece yanından açıp (kutuyu patlatmadan)baktım. Bu ürünü iade edebilir miyim?
Şu linkleri inceleyiniz:

İade et seçeneğine bastıktan sonra neden iade ettiğinizi vb. soracak. Oraları doldurduktan sonra size iade kargo numarası vericekler. Ürünü aldığınız iade koduyla kargoya götürmeniz gerek.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı