Hepsiburada ürünleri kargolamadı

Evet arkadaşlar bugünün raporunu yazıyorum . Bugün tüm aldığım ürünlerin kargoya verilme günüydü @Hepsiburada .. Ekran kartları kargoya verilme gününden önce elime ulaştı bu yüzden teşekkür ediyorum . Aldığım kasa sevkiyat merkezine geç geldiği için bugün elime ulaşması beklenirken bugün değil muhtemelen yarın elime geçecek bu bir sorun değil neyse 1 gün daha beklerim . Ama almış olduğum 2 tane PSU hala iptal edilebilir durumda ne bir kargoya verilme belirtisi var nede bir faturası kesilmiş durumda . Bugün kargoya verilmesini bekliyorduk ama tık yok . Lütfen bununla ilgili gerçekten bilgi verin bize temin edemeyecekseniz neden satıyorsunuz . Hadi temin edemeyeceksiniz bunu da çıkıp adam gibi açık açık söyleyin bizde boşuna beklemeyelim iptal edelim . Başka bir ürün alalım aldığımız her şey yatıyor bekliyor , psu gerçekten önemli bir parça artık açıkça bir şeyler söyleyin @Hepsiburada

@Hepsiburada Perşembe günü verdiğim 92591303 numaralı siparişim Salı günü kargoya verilecek yazmasına rağmen hala bir gelişme yok. Rica etsem kontrol edebilir misiniz? 19647353 numarası ile bir talep formuda oluşturmuştum.

@Hepsiburada
37861240 nolu siparişimin bugün kargolanması gerekiyordu ancak herhangi bir kargolama söz konusu değil.

Bilgi alabilir miyim ?

Evet arkadaşlar bugünün raporunu yazıyorum . Bugün tüm aldığım ürünlerin kargoya verilme günüydü @Hepsiburada .. Ekran kartları kargoya verilme gününden önce elime ulaştı bu yüzden teşekkür ediyorum . Aldığım kasa sevkiyat merkezine geç geldiği için bugün elime ulaşması beklenirken bugün değil muhtemelen yarın elime geçecek bu bir sorun değil neyse 1 gün daha beklerim . Ama almış olduğum 2 tane PSU hala iptal edilebilir durumda ne bir kargoya verilme belirtisi var nede bir faturası kesilmiş durumda . Bugün kargoya verilmesini bekliyorduk ama tık yok . Lütfen bununla ilgili gerçekten bilgi verin bize temin edemeyecekseniz neden satıyorsunuz . Hadi temin edemeyeceksiniz bunu da çıkıp adam gibi açık açık söyleyin bizde boşuna beklemeyelim iptal edelim . Başka bir ürün alalım aldığımız her şey yatıyor bekliyor , psu gerçekten önemli bir parça artık açıkça bir şeyler söyleyin @Hepsiburada
Lütfen bilgilendirmek yapın. Bu kadar insan bekliyor. Bende hala monitör ve klavye bekliyorum.
@Hepsiburada 54195707

Benim siparişim hala beklemede bugün kargoya çıkması lazım şimdi aradım gece 12 ye kadar kargo çıkma süresi var nasıl bir şey anlamadım. Stokta var mı dedim evet dediler. Bekliyorum ben de bir aksilik yaşamak istemiyorum sonuçta ben istediğim ürünü almak istiyorum geri para iadesi istemiyorum.

Kara cuma indirimlerinden aldığım Dji Spark drone tahmini kargolama günü 27 kasım olduğu halde hala kargolanmadı. Sipariş numarası 32216157 bilgilendirme bekliyorum. Stokta yok demeyin lütfen aylardır bekliyordum bunu almak için :(

Merhaba, sizinle iletişime geçilerek bilgi verilecektir. Teşekkürler.

2 gündür kargolayacağız bugün dediniz bir türlü kargolamadınız. Bugün genel müdürlüğünüz tarafından arandım özür dilediniz, "Bugün göndereceğiz" dediniz ama hâlâ kargolamadınız.

Özür dilediğiniz siparişimin bugün kargolanması gerek normalde, buraya da ekran görüntüsünü bırakıyorum.

1543344890640.png

Bugün kargolanması gereken toplam 3 siparişim var ama saat akşam 10 olmasına rağmen bir türlü kargolamadınız. Kargolama işlemleriniz gece 12'ye kadar devam ediyor demiştiniz. Umarım bugün yollarsınız çünkü gerçekten bıktım. 2 gündür kimi arasam bugün kargolanacak deyip bitiriyor.

IMG_3342.PNG
Aynı şekilde bu gün kargoya verilmesi gerekiyordu:(

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı