Hepsiburada ürünü göndermiyor

İşleme alındıysa en fazla 1 haftaya kargolanır hocam sıkıntı yok ben birçok kez internetten ürün aldım çoğu 3 4 gün sonra kargolandı. Dolandırılmaktan endişeleniyorsanız dolandırılma ihtimaliniz yok.

Okullar açılacağı için biraz endişeliyim malum bazı derslerimiz Online olacak ve ben giremeyebilirim o sebepten böyle acele ediyorum.

Acele etmenin bir faydası yok 😀 rahatınıza bakın.

Aslında tek sorun Online dersler de değil bizim üniversite 20'sinde açılıyor yorumları okudum millete 2 günde teslim etmişler ben de aliyim burada işletim sistemini falan kurarım daha rahat olur dedim fakat hayatın cilvesi böyle bir sorun başıma geldi ve teslimat adresini de değiştiremiyorum sanırım ilk hafta okula gidemeyeceğim.
Sorununuz site ile değil banka ile. Para hesabınızdan çekilmiş evet ama siteye aktarılmamış, bu sebepledir ki ürününüz onaylanmamış. Diyeceksiniz ki hesabımdan çekilen para nerede. Banka havuzu diye bir boşluk düşünün. Provizyon bu aşamada devreye giriyor. Paranız havuzda şu an. Ne olacağı daha kesinleşmemiş. Bunu da banka ile çözersiniz.

Şikayet var da şikayetimi belirttikten 1 saat sonra kargoya verildi kargoya verilme saati 00:31
Konu kilitlensin lütfen.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı