Hepsiburada ürünü göndermiyor

Ayrıca aynı şeyleri sadece ben yaşamıyorum, müşteri hizmetleri oto sekreter aynı şeyleri söylemekten başka bir şey yok, insan bağlanmıyor, şikayetvarda ise bot cevap veriyor.
@TÇB Sekmeyi favorilere eklediğim için öyle gözüküyor.

Adamlar en azından bir not düşmüşler ve özür dilemişler bence geçerli bir sorun bence arayıp uygun bir dilde kargonuzun daha hızlı gönderilmesini istemeniz.

Ben sizin gibi düşünmüyorum. 22 Kasım'da verdiğim siparişim bugün elime ulaştı. Durumun böyle olacağını biliyordum çünkü geçen senede telefonum 11 günde gelmişti. Bu sene daha fazla yoğunluk vardı üstelik kargo şirketleri resmen kota uygulamasına geçti yetemedikleri için. Hepsiburada dandik veya umursamaz değil. Bilinçli ve sabırlı almak lazım. Seneye Kasım indirimlerinde hepsiburada dışında bir yerden alıp sorununuzu çözebilirsiniz sabırsız biri iseniz.
İyi güzel de sizin ki en az 1-2 gün önce kargoya verilmiş ve nihayet elinize ulaşmış. Mesela bana önce konuyu açan arkadaş gibi 04.12 de kargoya vereceğiz dediler, bugün de tedarik aşamasın da deyip bir de pişkin pişkin isterseniz iptal edin diye eklediler ki sorun yaşanan siparişlerin satıcılarının hepsi HB diğer satıcılar aynı site de dahi sıkıntı olma dan ürünleri yolluyorlar. (Ben HB üzerin den üç ürün sipariş ettim başka satıcıya ait hepsi geldi, Vatan dan 4 ürün aldım hepsi geldi ki 1-2 gün içinde hepsi kargoya verildi ve 1-2 gün için de elime ulaştı.) Birisi de ürünü iptal edip başka yerden alın madem demişti yine benzer konu da. Tamam da iptal etsek iade 3-5 gün sürecek sonra sipariş vereceğiz falan derken yine bir haftayı bulacak.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı