Hepsiburada ürünü göndermiyor

Moon 21

Decapat
Yer
KKTC Girne
23 Kasım tarihinde sipariş verdim. 4 aralık'a kadar kargoya verilecek dediler, 5 aralık oldu kargoya bile verilmemiş. Tamam efsane cuma diye yoğunluk var ama 10 gün geçmiş hala kargoya bile verilmemişse şirketi kapatsınlar bence. En kalitesiz ve ilgisiz web alışveris sitesi. Böyle dandik sitelerden alışveriş yapmak yerine Amazon gibi bilinen sitelerden yapın, daha fazla para verin ama kaliteli hizmet alın.
SS:
hepsiburada.png

Son düzenleme:
Ben sizin gibi düşünmüyorum. 22 Kasım'da verdiğim siparişim bugün elime ulaştı. Durumun böyle olacağını biliyordum çünkü geçen senede telefonum 11 günde gelmişti. Bu sene daha fazla yoğunluk vardı üstelik kargo şirketleri resmen kota uygulamasına geçti yetemedikleri için. Hepsiburada dandik veya umursamaz değil. Bilinçli ve sabırlı almak lazım. Seneye Kasım indirimlerinde hepsiburada dışında bir yerden alıp sorununuzu çözebilirsiniz sabırsız biri iseniz.

Bizim ülkemizde efsane cuma böyle olur işte. Hepsiburada neyine güveniyorsa, böyle kendi lojistik sistemini falan kuruyor. Ama bize müstahak. Hakediyoruz maalesef. Benim de ürünüm aynı senin gibi 13 gündür bekliyor. Ben ısrarla aramıyorum. Kendi pisliklerinde boğulsunlar istiyorum. Milleti gaza getirip satış yaparlar, sonra ah efendim vah efendim, şöyle oldu, böyle oldu, ürününüz en kısa zamanda gönderilecek diye masal anlatırlar.
Ama dediğim gibi suç bizde. Suçlu biziz. Onlara bu imkanı biz veriyoruz. Zaten indirim adı altında bindirim yapıyorlar, birde böyle süründürüyorlar.

Ben sizin gibi düşünmüyorum. 22 Kasım'da verdiğim siparişim bugün elime ulaştı. Durumun böyle olacağını biliyordum çünkü geçen senede telefonum 11 günde gelmişti. Bu sene daha fazla yoğunluk vardı üstelik kargo şirketleri resmen kota uygulamasına geçti yetemedikleri için. Hepsiburada dandik veya umursamaz değil. Bilinçli ve sabırlı almak lazım. Seneye Kasım indirimlerinde Hepsiburada dışında bir yerden alıp sorununuzu çözebilirsiniz sabırsız biri iseniz.
Sen şimdi rahatsın tabii. Ürünün eline ulaştı. Ulaşmasaydı ya da birkaç gün daha bekleseydin acaba bu kadar korumacı davranabilir miydin?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sen şimdi rahatsın tabi. Ürünün eline ulaştı. Ulaşmasaydı yada birkaç gün daha bekleseydin acaba bu kadar korumacı davranabilir miydin?
13-14 gün olmuş hocam zaten ben diğer haftaiçine kadar beklemeyi düşünüyordum. Bugün gelmesi benim için bir beklenti değil süpriz oldu. İnsanımız biraz sabırsız ya da bilinçsiz alışveriş yapıyor. Bunların yaşanacağı bariz şekilde belli bir durumdu çünkü ilk kez yaşanmıyor...

Ayrıca ürünümün gelmesi ile ilgili bir durum yok ortada. 1 hafta önce açılan gereksiz konulara da benzer cevabı verdim, 3 gün önce açılanlara da. Dün açılanlara da.

Tüm siteleri önünüze atarım, Hepsiburada denildiği zaman iki kere düşüneceksin. 20-30.000' lik ürün almışımdır. Bir seferinde arızalı ürün gelmişti, 1 günde kargo geri gitti. Diğer gün tutarın tamamı ödeme yöntemime geri iade edildi. Artık internetten ürün almak kolay, firma kanı bozuk değilse ürünü yollar size. Kolay kolay yanlışı olmaz. Önemli olan ürünü aldıktan sonraki tepkisidir. Ürün geldi, ürünü açtın, beğenmedin. Geri göndereceksen, bin dereden su getirirler size. N11, itopya, teknobiyotik vb. sitelerle bir tutmayın şu firmayı. Aramızda yaşı küçük olan kardeşlerimiz vardır, tepkilerinden yaşlarını belirli ediyorlar zaten. Siz doğup, dişleriniz çıkarken bu firma bu işi yapıyordu. Ne demişler; Sezar'ın hakkı Sezar'a.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı