Hepsiburada ürünü göndermiyor

Evet fakat Hepsiburada tarafından onaylanmadı banka tarafından onaylandı borcumuz olduğu gözüküyor.
Sorununuz site ile değil banka ile. Para hesabınızdan çekilmiş evet ama siteye aktarılmamış, bu sebepledir ki ürününüz onaylanmamış. Diyeceksiniz ki hesabımdan çekilen para nerede. Banka havuzu diye bir boşluk düşünün. Provizyon bu aşamada devreye giriyor. Paranız havuzda şuan. Ne olacağı daha kesinleşmemiş. Bunu da banka ile çözersiniz.

Sorununuz site ile değil banka ile. Para hesabınızdan çekilmiş evet ama siteye aktarılmamış, bu sebepledir ki ürününüz onaylanmamış. Diyeceksiniz ki hesabımdan çekilen para nerede. Banka havuzu diye bir boşluk düşünün. Provizyon bu aşamada devreye giriyor. Paranız havuzda şu an. Ne olacağı daha kesinleşmemiş. Bunu da banka ile çözersiniz.

Ürünü 9 taksitle aldım ilk taksiti en son bu ayın 27'si olarak gözüküyor peşin almadım yine de bu sorun olur mu?

Ürünü Hepsiburada'dan aldınız ama eğer geç geldi ise satıcıdan dolayı dır benim 1 hafta önce arkadaşım ile sipariş verdiğim şampuan onun 4 gün önce benim bugün geldi mesela satıcı meselesi.

Ürünü 9 taksitle aldım ilk taksiti en son bu ayın 27'si olarak gözüküyor peşin almadım yine de bu sorun olur mu?
Yapmış olduğunuz ödeme kredi kartı bölümünde provizyonda göründüğü sürece bir durum ile karşılaşmazsınız. Ama dediğiniz olayın üzerinden zaman geçmiş hala provizyonda görünmesi başlı başına bir sorun. Bunu çözmelisiniz.

Yapmış olduğunuz ödeme kredi kartı bölümünde provizyonda göründüğü sürece bir durum ile karşılaşmazsınız. Ama dediğiniz olayın üzerinden zaman geçmiş hala provizyonda görünmesi başlı başına bir sorun. Bunu çözmelisiniz.

Provizyon sürecinde derken?
Kredi kartı bölümünde her şey normal gözüküyor ilk defa alışveriş yapmıyorum.
Nasıl diğer alışverişlerimde olduysa bu da her zamanki gibi işliyor provizyon ile ilgili bir şey yok.
Ürünü 9 taksitle aldım taksitini zamanı gelince ödeyeceğim.

Provizyon sürecinde derken?
Kredi kartı bölümünde her şey normal gözüküyor ilk defa alışveriş yapmıyorum.
Nasıl diğer alışverişlerimde olduysa bu da her zamanki gibi işliyor provizyon ile ilgili bir şey yok.
Ürünü 9 taksitle aldım taksitini zamanı gelince ödeyeceğim.
Madem her şeyi çözdünüz konuyu neden açıyorsunuz? Ve size yardımcı olmaya çalışan insanlara neden ters cevap veriyorsunuz? Alışveriş dünyasına bu kadar hakimseniz neden konunuzda "benden provizyon no istendi ne olduğu ne işe yaradığı hakkında en ufak fikrim yok " yazıyor?

Süreciniz ve ödemenizde başarılar dilerim, iyi forumlar.

Madem her şeyi çözdünüz konuyu neden açıyorsunuz? Ve size yardımcı olmaya çalışan insanlara neden ters cevap veriyorsunuz? Alışveriş dünyasına bu kadar hakimseniz neden konunuzda "benden provizyon no istendi ne olduğu ne işe yaradığı hakkında en ufak fikrim yok " yazıyor?

Süreciniz ve ödemenizde başarılar dilerim, iyi forumlar.

Sevgili dostum siparişim banka hesabında her şeyin normal olduğunu dile getirmeme rağmen sen hala provizyonda kaldı diyorsun.
Ben defalarca söylüyorum diğer siparişlerim gibi normal gözüküyor bu ay ödeyeceğim diye ama sen ısrar ediyorsun.
Zaten müşteri hizmetleri sorun bankada olsa bankanız ile görüşün derdi ki defalarca sordum benim yapabileceğim bir şey var mı diye.

Yeni konular

Geri
Yukarı