Hepsiburada ürünü iptal ettim sonrasında ne olacak?

İcardiemir99

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben hepsiburadan kulaklık almıştım da kargodayken iptal ettim vazgeçtim almaktan, para iadesi gelecek mi ne zaman gelecek? Herhangi bir bildirim falan gelmedi çünkü.

Kargodayken iptal olmuyor iade oluyor sanırım. Ürünü teslim almadan görevliye iade olacak demeniz lazım. Ürün geri gider firmaya, ulaşınca da iade yapılır.

Para iadesi iade alındıktan sonra 1 ila 7 iş günü içinde yapılır genellikle. Yani ürün sana gelecek kapıda iade deyip kargoyu almayacaksın karşı tarafa ulaşınca da paran 1 ila 7 iş günü içinde hesabına yatırılıcak. Ama tahminimce 2 3 gün falan sürer.

Kurye ürünü teslim etmeye geldiğinde iade et.

Para iadesi iade alındıktan sonra 1 ila 7 iş günü içinde yapılır genellikle. Yani ürün sana gelecek kapıda iade deyip kargoyu almayacaksın karşı tarafa ulaşınca da paran 1 ila 7 iş günü içinde hesabına yatırılıcak. Ama tahminimce 2 3 gün falan sürer.

Eğer ürün elinize gelirse açmayın, iade isteyin.

Yani şu anda buradaki iptal ete basmam bir şey ifade etmiyor mu
Not: Fotoğraf temsilidir.
Kargoda iptal olduğunda kargo dönmez. Siz ürünü alır, kutuyu açmadan iade başlatırsınız ve iade edersiniz ürünü.

Kargo firması HepsiJet ise 1-2 hafta içinde sorunsuz iadeniz gerçekleşiyor.

Değilse muhtemelen kargo elinize ulaşacaktır, açmadan geri gönderin.

Evet HepsiJet.

Dosya Ekleri

• hepsiburada-siparisi-iptal-etmiyor-2.jpg
    hepsiburada-siparisi-iptal-etmiyor-2.jpg
    48,3 KB · Görüntüleme: 86

Geri
Yukarı