Hepsiburada ürünü kargoya vermiyor

KeremKutayK

Decapat
Daha fazla  
4 gündür aldığım Lenovo marka monitör kargoya verilmesini bekliyorum. Böyle rezalet iş olamaz. Daha önce de sipariş verdim. Ürün hasarlı diye iptal oldu. O zaman da 1 günde kargoya verildi. Kaç defa aradığımı hatırlamıyorum. Müşteri hizmetleri otomatik cevap verip duruyor 'gecikme var ileteceğim' sözünü duymaktan bıktım. Hem satıcı Hepsiburada hem de kargolama şirketi HepsiJet. Ben gerçekten sıkıldım. Ne yapacağımı bilmiyorum. Yardım edin.

3 gün kargoya verilmeyen ürünüm hepsiburada'nın kargo firamsı hepsijete verildi ve verildiği gün teslim edildi olarak gözükmeye başladı. Ürün tekrar depoya bırakılmıştı. Baya uğraştırdılar sonuç olarak iade edebildim. Bence fiyat aynı ise iptal edip tekrar sipariş verebilirsin. Ya da amazon'u tercih edebilirsin.

Yoğunluk vardır. En az 1 hafta bekledikten sonra müşteri hizmetleriyle iletişime geçmelisiniz. Ben sizin yerinizde olsam siparişi iptal ederdim, belli ki ayağınıza daha hızlı gelmesini istiyorsunuz. Paşa paşa gidip mağazalardan alacaksınız o zaman.

Yoğunluk vardır. En az 1 hafta bekledikten sonra müşteri hizmetleriyle iletişime geçmelisiniz. Ben sizin yerinizde olsam siparişi iptal ederdim, belli ki ayağınıza daha hızlı gelmesini istiyorsunuz. Paşa paşa gidip mağazalardan alacaksınız o zaman.

Zamanım olsa gideceğim alacağım bu sene YKS'ye gireceğim boş zamanım yok varsa da 1-2 saat var.

3 gün kargoya verilmeyen ürünüm Hepsiburada'nın kargo firamsı HepsiJet'e verildi ve verildiği gün teslim edildi olarak gözükmeye başladı. Ürün tekrar depoya bırakılmıştı. Bayağı uğraştırdılar sonuç olarak iade edebildim. Bence fiyat aynı ise iptal edip tekrar sipariş verebilirsin. Ya da Amazon'u tercih edebilirsin.

Ürün diğer yerlerde fahiş fiyatlarda Trendyol'da 5500 o ürünü de o kişiden kimse almamış Teknosa'dan almaya kalksam daha önce almadım oradan internetten bir ürün iade seçeneği de yok.

İptal et zorlama bozuk falan gönderirler.

Bence yapmazlar bana haber verdiler hasarlı kargo olduğunda ayrıca resmi satıcı.

Sorun yaşıyorsanız iptal edin. Sorun çözülsün.

Oradan almak zorundayım çünkü satılan 2 yer daha var birisi iadenin mümkün olmadığı Teknosa ve Trendyolda daha önce o ürünü satmayan bir satıcı.

Ha şunu eklemeyi unuttum: Fatura gönderildi bana.

Yeni konular

Geri
Yukarı