Hepsiburada servis umursamazlığı

Hepsiburada’yı arayıp darlayın. Bu sırada servispoint’i de arayın. Yine de çözülmezse önce servispoint’in şubesine gidin. Yine çözülmezse THH yolu gözüküyor.

Servispointi aradım elimde servis numarası yoktu fakat şansıma laptopun serin numarasının fotoğrafını çekmiştim oradan seri numarasıyla arattık. Ürünün 11 Ağustos'da Hepsiburada'ya sorunlu olduğu ve servis raporunu mail yoluyla ilettiklerini söylediler fakat Hepsiburada'nın eline geçmesine rağmen 1 aydır benimle iletişime geçmiyor gerçekten şaka gibi. Şu an tekrardan Hepsiburada'yı arayıp durumu anlattım bakalım ne olacak beklemeye devam. Çok teşekkür ederim yardımınız için.

Servispointi aradım elimde servis numarası yoktu fakat şansıma laptopun serin numarasının fotoğrafını çekmiştim oradan seri numarasıyla arattık. Ürünün 11 Ağustos'da Hepsiburada'ya sorunlu olduğu ve servis raporunu mail yoluyla ilettiklerini söylediler fakat Hepsiburada'nın eline geçmesine rağmen 1 aydır benimle iletişime geçmiyor gerçekten şaka gibi. Şu an tekrardan Hepsiburada'yı arayıp durumu anlattım bakalım ne olacak beklemeye devam. Çok teşekkür ederim yardımınız için.
Sonuç ne olacak merak ettim. Sonucu buraya yazarsanız iyi olur.

Sonuç ne olacak merak ettim. Sonucu buraya yazarsanız iyi olur.

Son durumu belirteyim bugün ürünün peşine düştükten sonra akşamleyin iadenin kabul olduğunu en yakın zamanda paramı göndereceklerini ilettiler. Bir kez daha malın peşine düşmeden hiçbir şey olmayacağını tescil ettik. Yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkürler. Servis pointi aramasam büyük ihtimalle Hepsiburada beni daha da bekletirdi. Konu kapanabilir teşekkürler.

Geri
Yukarı