Hepsiburada'da alındıktan sonra ucuzlayan ürünü iade etmek

MAG

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bir konu hakkında sizlere danışmak istiyorum. Şimdi ben 3-4 gün kadar önce internetten bir hoparlör aldım (Anker Motion+). Bugün Amazon Prime'a baktığımda aldığım fiyattan yaklaşık 100TL kadar ucuzlamış. Şimdi ben Amazon'dan tekrar sipariş verip gelen ürünü direkt Hepsiburada'ya iade etsem herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım sizce? Bana mantıklı geldi ama sizlere de bir danışayım dedim.

Merhaba arkadaşlar, bir konu hakkında sizlere danışmak istiyorum. Şimdi ben 3-4 gün kadar önce internetten bir hoparlör aldım (Anker Motion+). Bugün Amazon Prime'a baktığımda aldığım fiyattan yaklaşık 100TL kadar ucuzlamış. Şimdi ben Amazon'dan tekrar sipariş verip gelen ürünü direkt Hepsiburada'ya iade etsem herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım sizce? Bana mantıklı geldi ama sizlere de bir danışayım dedim.

Ürün kargoya verilmemişse iptal edebilirsiniz.

Buradan bakın, ayrıca iade edebilirsiniz. Ancak ambalajdan dolayı sorun çıkarırlar mı bilemeyiz.
https://www.hepsiburada.com/kolay-iade
1662215561472.png

Edit : Olayı yanlış anlamışım, ürünün Amazondan geldiğine dair üstünde bir kanıt kalmazsa sorun çıkaracaklarını düşünmüyorum.

Son düzenleme:
Hepsiburada mağazası gönderdiği ürünün barkodunu takip ediyorsa kendilerine ait olmadığını anlayıp geri gönderirler takip edilmiyorsa iade alırlar.

Ürün 2 gün için indirimde, siz ürünü iade edene kadar zaten üstünden 2 gün geçeceği için yine aynı fiyata düşecek ve bu sefer mağdur siz olacaksınız. 100TL için bu kadar uğraşa değmez.

Geri
Yukarı