Hepsiburada'daki satıcı sahte ürün iadesini reddediyor

Scharsvesd

Decapat
Selam, pazartesi günü Hepsiburada üzerinden aldığım Razer DeathAdder Essential fare sahte çıktı, ürünün kutusunda sticker da yoktu ve ID'sini Razer'da aratınca çıkmıyordu. Ben de satıcıya sordum beğenmediyseniz iade edebilirsiniz sorun yok dedi. 3 gün sonra ürün satıcının eline ulaştı ve talebimi reddetti. Sebebi de içinden çıkan stickerları göndermemem. Ama bana sticker gelmedi, müşteri hizmetlerine başvurdum yanıt bekliyorum, başka ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynısı başıma geldi, NetPay üzerinden mi aldınız? Satıcı iadeyi kabul etmedi. Ürün bariz sahte ışık sızdırıyor vs. Trendyol da sticker yok diye kabul etmiyor. En son canlı destek yetkili servisten sahte olduğuna dair rapor alıp iade ederseniz süreç hızlı ilerler dedi. Yetkili servisleri aradığımda öyle bir şey yapamayız diyor.

Aynısı başıma geldi, netpay üzerinden mi aldınız? Satıcı iadeyi kabul etmedi. Ürün bariz sahte ışık sızdırıyor vs. Trendyol da sticker yok diye kabul etmiyor. En son canlı destek yetkili servisten sahte olduğuna dair rapor alıp iade ederseniz süreç hızlı ilerler dedi. Yetkili servisleri aradığımda öyle bir şey yapamayız diyor.

Evet netpayden aldım, satıcı ürünü geri gönderdikten sonra müşteri hizmetlerine başvurup ürünü geri gönderdim, garanti belgesi bulunmadığını ve satıcıdan şikayetci olduğumu belirtince kabul etti iadem de yapıldı bu satıcıdan asla bir şey almayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı