Hepsiburada'dan aldığım laptopu iade edebilir miyim?

Müşteri hizmetlerini arama, alayı manipüle ustası.(Müşteri hizmetlerinde çalışan insanların da bir suçu yok, o başındakiler ne derse onları yapıyorlar, sinirlenmeyelim o yüzden.). Aradığında sana cihazı iade edemeyeceğini söyleyecekler, bu şekilde ne kadar cahil insanı iadeden vazgeçirirsek kardır mantığındalar. Laptopu bir güzel paketle ve internet siteleri üzerinden iade başlatarak ürünü kargola. Bu şekilde iade etme ihtimalin artar ve sorun çıkarma ihtimalleri azalır. 14 Günü geçme, 14 gün içinde iadeyi başlatırsan ve haksız bir sebepten almazlarsa, hakkını arayabilmek için THH'ye başvurabilirsin.

Müşteri hizmetlerini arama, alayı manipüle ustası.(Müşteri hizmetlerinde çalışan insanların da bir suçu yok, o başındakiler ne derse onları yapıyorlar, sinirlenmeyelim o yüzden.). Aradığında sana cihazı iade edemeyeceğini söyleyecekler, bu şekilde ne kadar cahil insanı iadeden vazgeçirirsek kardır mantığındalar. Laptopu bir güzel paketle ve internet siteleri üzerinden iade başlatarak ürünü kargola. Bu şekilde iade etme ihtimalin artar ve sorun çıkarma ihtimalleri azalır. 15 Günü geçme, 15 gün içinde iadeyi başlatırsan ve haksız bir sebepten almazlarsa, hakkını arayabilmek için THH'ye başvurabilirsin.
Kesin iade olur mu ki? Benim bugün bir laptopu almam lazım, son 1 gün süre verilmiş. İade almazlarsa bu sefer de bu yeni aldığımı iade etmem gerekir.

Hepsiburada ile görüş. Servis raporu gerekebilir sonuçta siz o ürünü açmış, ürün koruma bandrolünü yırtmış ve kullanmışsınız o ürün şu anda 2. el kategorisinde. 14 Gün yasal hakkı durumu ürün kutusu açılmamışsa geçerli oluyor diye biliyorum. Bizzat görüşmüştüm.

Ben 1 kere alışveriş yaptım iade ettiler. Büyük ihtimalle iade olur. Yeni laptop için bekleyin derim.
İşte bekleyemem, şu an indirimde ve 1 gün süresi kalmış. 1650 Ti almıştım 8,5k'ya RX5600M gördüm aynı fiyata indirimde, çok iyi fırsat daha sonra 10k'dan aşağıya vermezler.

Geri
Yukarı