Mağazadan aldığım ürünü Online iade edebilir miyim?

Gantai

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
</>
Bulunduğum şehirde bir Nike mağazası yok. Şehir dışında bir Nike mağazasındayken bir ayakkabıyı çok beğendim ve satın aldım. Fakat ayağımı biraz sıkmaya başladı. O kadar yolu gidebilecek durumda değilim kargolayıp göndersem fişle birlikte kabul ederler mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bulunduğum şehirde bir Nike mağazası yok. Şehir dışında bir Nike mağazasındayken bir ayakkabıyı çok beğendim ve satın aldım. Fakat ayağımı biraz sıkmaya başladı. O kadar yolu gidebilecek durumda değilim kargolayıp göndersem fişle birlikte kabul ederler mi?

Nike'ın resmi web sitesinden alıntıdır;
Nike mağazalarından satın aldığım ürünleri nasıl iade ederim?
Nike perakende mağazalarından satın alınan ürünler mağazaya iade edilmelidir. Mağaza iade politikalarımızın çevrimiçi iade politikalarımızdan farklı olabileceğini aklında bulundur. Politikaları ile ilgili sorularını mağazaya sorabilirsin.
(Çözüm olarak raporlamayı düşün. Sadece bir tık ötede ve bana cidden yardımcı oluyor.)

Nike perakende mağazalarından satın alınan ürünler mağazaya iade edilmelidir. Mağaza iade politikalarımızın çevrimiçi iade politikalarımızdan farklı olabileceğini aklında bulundur. Politikaları ile ilgili sorularını mağazaya sorabilirsin.
Anladım. Ama benim ürünü aldığım şehre uzaklığım 300 kilometre kadar, 90 kilometre yakınımda da bir Nike mağazası var. Herhalde gidip oraya versem sorun olmaz değil mi ?

Anladım. Ama benim ürünü aldığım şehre uzaklığım 300 kilometre kadar, 90 kilometre yakınımda da bir Nike mağazası var. Herhalde gidip oraya versem sorun olmaz değil mi ?
O zaman sorun olmuyor sanırım.
Yine de boşuna 90 km gitmek istemezsen;
(Yine resmi siteden.)

ÜRÜNLER VE SİPARİŞLER​

+90 (212) 365 04 90
9.00 - 18.00
Pazartesi - Cuma

PTT ile kargolayabilirsiniz iade yi buradan baslatmaniz gerekir. Değişim için iade etmeniz durumunda yeni ürün siparisi verebilirsiniz.

@Recep Baltaş bu hahaha emojisi yakışmıyor gibi.
Kurallara hahaha gereksiz kullanımında ban mı yazsak?

@ItsAllGoodman sorun ne?
Resmi siteye de hahaha atmazsın.
(Çözüm olarak raporlamayı düşün. Sadece bir tık ötede ve bana cidden yardımcı oluyor.)

Arayın sorun. Durduk yere 90km gitmeyin.

Adamlar aklında bulundur demiş. Gitmesi kesin.
Mağaza iade politikalarımızın çevrimiçi iade politikalarımızdan farklı olabileceğini aklında bulundur.

Yeni konular

Geri
Yukarı