Hepsiburada'dan aldığım laptopu iade edebilir miyim?

İşte bekleyemem, şu an indirimde ve 1 gün süresi kalmış. 1650 Ti almıştım 8,5k'ya RX5600M gördüm aynı fiyata indirimde, çok iyi fırsat daha sonra 10k'dan aşağıya vermezler.
Ellerine ulaşması bile 3-4 gün sürüyor. Kesinlik yok. 2. elde satmaya çalışabilirsiniz.

Vakit kaybetmeden hepsiburada hesabım kısmından iade talebi açmayı deneyin.
Beğenmedim ya da vazgeçtim seçeneklerini seçin.
İadeniz onaylanırsa formatlayıp güzel paketleme ile geri gönderin.

O da zor olur 8000'e zor satılır 2.el. O kadar parayla sıfır düşünürler.
Bence indirim bitmeden alın. Diğerini de iade edin. Eğer iade kabul olmazsa yeni aldığınıza hiç dokunmadan tekrar iade edersiniz. Zaten laptoplar kargoya çok geç veriyolar belki iade sonuçlanana kadar kargoya vermezler direkt site üzerinden iptal edersiniz.

Bence indirim bitmeden alın. Diğerini de iade edin. Eğer iade kabul olmazsa yeni aldığınıza hiç dokunmadan tekrar iade edersiniz. Zaten laptoplar kargoya çok geç veriyolar belki iade sonuçlanana kadar kargoya vermezler direkt site üzerinden iptal edersiniz.
Kutuda bir hasar varsa sorun olur mu?

Kutuda bir hasar varsa sorun olur mu?
Gelen kutu hasarlıysa tutanak tutturursunuz, %99 hasarsız gelir. Şu an elinizde olan için soruyorsanız tamamen karşı tarafa bağlı. Ucuz ürünlerde pek sorun etmiyorlar ama tekrar satışın zor olacağı ürünlerde edebilirler.

Gelen kutu hasarlıysa tutanak tutturursunuz, %99 hasarsız gelir. Şu an elinizde olan için soruyorsanız tamamen karşı tarafa bağlı. Ucuz ürünlerde pek sorun etmiyorlar ama tekrar satışın zor olacağı ürünlerde edebilirler.
Yan tarafında bir şey vardı yapışık, onu alırken yırtılmıştı biraz.
@Hüseyin42 Geçen hepsiburadanın kendisi Ryzen 7 4800H 1650 Ti laptopu indirim diye 8200'e verdi. Millet kaptı, şimdi dolar daha yüksek RX5600M laptopu indirim olarak 8500'e veriyor. Bizi kazıkladı resmen.
@Hüseyin42 ne yapayım dostum?

Dosya Ekleri

• IMG_20201025_171322.jpg
    IMG_20201025_171322.jpg
    79,7 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı