Mağazadan aldığım ürünü Online iade edebilir miyim?

Yazım yanlışları ile dolu mesaj.

Hocam şaka gibisin. Technpat Sosyal'de noktalama işaretleri bile bir ay ban almana sebep olur.
"ş" yerine "s" "ç" yerine "C" yazan ben değilim. Bunu tüm kelimelerinde yapıyorsun.
Ayrıca emoji kullanımını troll amaç ile yapıyorsunuz. Resmi, çözüm olabilecek mesajlara troll emoji atmak seni tatmin ediyor, ama benim Technopat içerisinde geçirdiğim zamanda beni oldukça huzursuz ediyor.
Ayrıca öyle fena yazmışsın ki alıntılayamıyorum bile. Ban yemek zorunda kalacağım.
1637150621302.png

Hocam şaka gibisin. Technpat Sosyal'de noktalama işaretleri bile bir ay ban almana sebep olur.
"ş" yerine "s" "ç" yerine "C" yazan ben değilim. Bunu tüm kelimelerinde yapıyorsun.
Ayrıca emoji kullanımını troll amaç ile yapıyorsunuz. Resmi, çözüm olabilecek mesajlara troll emoji atmak seni tatmin ediyor, ama benim Technopat içerisinde geçirdiğim zamanda beni oldukça huzursuz ediyor.
Ayrıca öyle fena yazmışsın ki alıntılayamıyorum bile. Ban yemek zorunda kalacağım.
Eki Görüntüle 1217525

Turkce karakter zorunlu degil yaziyor gosterdigin ekran goruntusunun ilk maddesinde. Kullandigim klavyede Turkce karakter olamayacagi kurallari koyanin aklina gelmis ama senin aklina gelememis.
Direkt oradan alinti:

"Türkçe karakter zorunlu değil. Türkçe karakter içermeyen içerikleri raporlamayınız. Hatalı kısmı "Daha fazla bilgi" alanından belirtiniz."
Devrik cumle olabilir ama Turkce karakter kullanmak zorunlu degildir diye acik bir sekilde belirtilmisken inatla ayni sekilde sikayet etmeye calisiyorsun. Isin kotusu onu ciddiye alip ceza verebilen moderasyon var.

Türkçe karakter zorunlu degil yaziyor gosterdigin ekran goruntusunun ilk maddesinde. Kullandigim klavyede Türkçe karakter olamayacagi kurallari koyanin aklina gelmis ama senin aklina gelememis.
Direkt oradan alinti:

"Türkçe karakter zorunlu değil. Türkçe karakter içermeyen içerikleri raporlamayınız. Hatalı kısmı "daha fazla bilgi" alanından belirtiniz."
Devrik cumle olabilir ama Türkçe karakter kullanmak zorunlu degildir diye acik bir sekilde belirtilmisken inatla ayni sekilde sikayet etmeye calisiyorsun. Isin kotusu onu ciddiye alip ceza verebilen moderasyon var.

Türkçe karakter Türkçede zorunlu.
Sen RAM, Technology, BIOS, chipset vb. yazabilesin diye böyle bir kural var.

Kullandigim klavyede Turkce karakter bulunmuyor.
Türkçe karakter Türkçede zorunlu.
Sen RAM, Technology, BIOS, chipset vb. yazabilesin diye böyle bir kural var.

Bunu yanlis biliyorsun %100. Usenmezsen benzer konulari arastirabilirsin istersen yine de. Hatta buyur ayni durum hakkinda bak ne soylenmis:

Son düzenleme:
Kullandigim klavyede Türkçe karakter bulunmuyor.

Bunu yanlış biliyorsun %100. usenmezsen benzer konulari arastirabilirsin istersen yine de. Hatta buyur ayni durum hakkinda bak ne soylenmis:

Tamam kusura bakma.
Ama bu hala troll emojilerinin doğru olduğunu göstermiyor.

Geri
Yukarı