Hepsiburada'dan alinan fare iade kabul edilmiyor

Nobilium

Hectopat
Daha fazla  
Alali 14 gün dolmadi ve fare konforu yuzunden iade etmek istiyorum, bir iki defa kullandim bilegimde ciddi ağrı yapiyor. Fakat firmayla iletişime gectiğimde "rapor olmadan tarafımız işlem sağlayamamaktadır." diyerek iadeyi reddediyorlar. Yapabilecegim bir şey yok mu? Daha once Amazon'dan ayni nedenlerle fare iade etmistim ve sorun çikmamişti.

Alali 14 gün dolmadi ve fare konforu yuzunden iade etmek istiyorum, bir iki defa kullandim bilegimde ciddi ağrı yapiyor. Fakat firmayla iletişime gectiğimde "rapor olmadan tarafımız işlem sağlayamamaktadır." diyerek iadeyi reddediyorlar. Yapabilecegim bir şey yok mu? Daha once Amazon'dan ayni nedenlerle fare iade etmistim ve sorun çikmamişti.

İade etmek bayağı zorlaştı artık.

Firma ile değil. Hepsiburada ile görüş.

Hepsiburadayla görüşüp yasal hakkınızın olduğunu söyleyin eğer servis raporu vesayre isterlerse THH'ne başvuracağınızı söyleyin iade talebi başlatırlar.

14 gün kullanılmış arızası olmayan ürünü almamaları yerinde olmuş. İade alsalardı artık 2. el olan o fareyi başkasına sıfır diye kakalamaya çalışacaklardı. Firmayı tebrik ederim. İnternetten aldığım bazı ürünlerin kutusu daha önce açılmış geliyordu demek ki iade alınan ürünleri kakalamaya çalışıyorlarmış.

Geri
Yukarı