Hepsiburada'dan alinan fare iade kabul edilmiyor

2000TL'lik sıkıntılı ürün yollamışlar ben olsam bende iade etmem kusura bakma.
Anlamadim

14 gün kullanılmış arızası olmayan ürünü almamaları yerinde olmuş. İade alsalardı artık 2. el olan o fareyi başkasına sıfır diye kakalamaya çalışacaklardı. Firmayı tebrik ederim. İnternetten aldığım bazı ürünlerin kutusu daha önce açılmış geliyordu demek ki iade alınan ürünleri kakalamaya çalışıyorlarmış.
14 gun kullanilmis derken? Urunu bir gun kullandim daha yeni geldi

Link teki firma ise bazen alıyor bazen almıyor kafasına göre bu firmadan ürün almıyorum genellikle.
Evet linkteki firma

İade hakkınız var. Hepsiburada ile görüşün, paşa paşa kabul ederler iadenizi ancak servis raporu vesaire diye işi yokuşa sürmeye çalışırlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
İade hakkınız var. Hepsiburada ile görüşün, paşa paşa kabul ederler iadenizi ancak servis raporu vesaire diye işi yokuşa sürmeye çalışırlar.
Satici hepsiburada olmadigi icin sorumluluk almiyor, saticinizla gorusebilirsiniz diyor musteri twmsilcisi. İade ekraninda bide biyle yazmişlar insan kandir gibi.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230924_151208_Hepsiburada.jpg
    Screenshot_20230924_151208_Hepsiburada.jpg
    109,3 KB · Görüntüleme: 15
Kutu, hasarsız tekrar satılabilir durumda ise 14 günlük koşulsuz iade hakkınızı kullanabilirsiniz. Satıcı yokuş yaparsa e devlet aracılığı ile THH başvurusu açmanız lazım. 3 ay kadar sürer ama ücret iadenizi alırsınız. Sorun şu 3 ay sonra iade edilen para ile aynı mouse yi bile alamayabilirsiniz.

Satici hepsiburada olmadigi icin sorumluluk almiyor, saticinizla gorusebilirsiniz diyor musteri twmsilcisi. İade ekraninda bide biyle yazmişlar insan kandir gibi.
Tüketici hakem heyetine başvuracağınızı söyleyin eğer hala kabul etmezlerse başvurun.

Kutu, hasarsız tekrar satılabilir durumda ise 14 günlük koşulsuz iade hakkınızı kullanabilirsiniz. Satıcı yokuş yaparsa e devlet aracılığı ile THH başvurusu açmanız lazım. 3 ay kadar sürer ama ücret iadenizi alırsınız. Sorun şu 3 ay sonra iade edilen para ile aynı mouse yi bile alamayabilirsiniz.
Hocam her seyi temiz sifirdan farki yok mausun jelatinini söktüm o kadar da olacak.

Ben aldığım her ürünü titizlikle acarim iade durumu yaşayabilme ihtimalini goz onunde bulundurarak.

Ayni fareyi almayacagim zaten fakrli bir sey var aklimda. O da ekimde gelcek stogu.

Hepsiburada ile satıcı ile yeterince konuşmuşsunuz. Uygulama üzerinden iade talebini oluşturup ürünü aldığınız gibi paketleyip yollayın hocam.

Satıcıya da "cayma hakkımı kullanarak ürünü tarafınıza iade ettim, kabul edilmezse mahkemeye başvuracağım" şeklinde mail atın. THH'ye başvururken maili belge olarak iletirsiniz.

Satıcının puanı yüksek, iade talebi açıldıktan sonra iadeyi reddederse puanı düşüyor diye biliyorum.

Geri
Yukarı