Hepsiburada'nın Rezalet Destek Sistemi

Öncelikle en kısa sürede probleminizin çözüme kavuşmasını dilerim. Ben zamanında ismini vermek istemediğim bir firma ile büyük bir problem yaşadım ve müşteri hizmetleri eksik olmasınlar hiç yardımcı ol(a)madılar. Maalesef ülkemizde ağlamayana emzik verilmediği için bende ortalığı ayağa kaldırdım. Sosyal medya üzerinden şirketin en üst düzey yetkililerini etiketleyerek şikayetimi dile getirdim. Müşteri hizmetlerinin imkansız dedikleri işlemi tek bir tweet ile 45 dakika gibi bir sürede çözdüler.

Yazışmalar hikaye gibi geldi. En iyi yer seni başka bir temsilciye yönlendirdiğinde verdiğin tepkiydi😁. Neyse ki bulmuşsun geçmiş olsun.

Bu arada buradan bildireyim Amazon Prime şu anda Türkiye'ye geldi ve çok ucuz kargolar bedava oluyor ve birçok faydası var. Reklam olarak algılamayın.

Kesinlikle. Amazon Prime geldiği an üye oldum zaten ama maalesef aynı ürün Hepsiburada'da daha ucuz olduğu için orayı tercih etmiştim.

Hepsiburada'nın hizmeti açıkca görünüyor, daha kullanır mıyım? Hayır. Müşteri kaybetmekte üstlerine yok. Böyle devam.

"Müşteri kaybetmekte üstlerine yok." Derken Amazon'u mu diyorsun? Ben Amazon Prime'ı sadece Twitch için kullanıyorum.
Hayır, Hepsiburada'yı kastetmiştim, hemen değiştiriyorum mesajı. Yanlış anlaşılmasın :)
Şu ana kadar karşılaştığım en iyi desteğe sahip alışveriş sitesi Amazon.

Geri
Yukarı