Her bütçeye uygun kulaklık önerileri

Evet mikrofon gerekli.

Yurtdışından olması sorun değilse bunu öneririm. Sorunsa Stinger olur, anakartın Silver’dan tam verim alamaz.
@enonertetanem ben de 600tl fiyat bandında kulaklık arıyorum anakartım Asus tuf b450m pro. Fiyatın biraz üstünde cloud2 var . Biraz eski bir ürün olduğunu biliyorum halen alınır mı ?
Alınır.
bbyerdynamic mmx 300 modelini buldum. Bunu biliyormusunuz. tavsiye edermisiniz.
Bilgim yok maalesef ama önerildiğini görmedim.

Ses kartı olarak Soundblaster G6 olur, amazon.de’de bütçenize uyuyor mu Game One ile birlikte?
Hocam bu üçü arasından hangisini önerirsiniz?
Trust GXT 354, Reddragon Scylla H901, HP H360G.
Bütçen ne kadar? GXT 354 olur, H901’in mikrofonu bence biraz sorun yaratır.
Hayır, bütçeni aşabiliyorsan bunu öneririm. Aşamıyorsan amazon’da ve itopya’da 750 TL’ye Cloud 2 var, onu al.

Yurtdışından olması sorun değilse bunu öneririm. Sorunsa Stinger olur, anakartın Silver’dan tam verim alamaz.

Alınır.

Bilgim yok maalesef ama önerildiğini görmedim.

Ses kartı olarak Soundblaster G6 olur, amazon.de’de bütçenize uyuyor mu Game One ile birlikte?

Bütçen ne kadar? GXT 354 olur, H901’in mikrofonu bence biraz sorun yaratır.

Hayır, bütçeni aşabiliyorsan bunu öneririm. Aşamıyorsan amazon’da ve itopya’da 750 TL’ye Cloud 2 var, onu al.
Ses kartı ile baya pahalıya geliyormuş. O yüzden vazgeçtim. Şimdi HyperX Cloud Orbit S araştırıyorum. 3d olmayanı alsam fark edermi ?Bunu kullanan kimse varmı ? Yada HyperX ten mikrofon ve kulaklığı iyi olan bir model önerebilirmisin.

En fazla 200 TL. 1 kuruş artıramam.
O zaman benim tercihim GXT 354 olurdu. Redragon’un mikrofonu küçük ve çok kısa olması sorun yaratabilir. Trust’ın da öyle uzun değil ama testlere bakılınca biraz daha iyi mikrofona sahip ve Redragon’un mikrofonundan daha iyi hareket etme kabiliyetine sahip.

Ses kartı ile baya pahalıya geliyormuş. O yüzden vazgeçtim. Şimdi HyperX Cloud Orbit S araştırıyorum. 3d olmayanı alsam fark edermi ?Bunu kullanan kimse varmı ? Yada HyperX ten mikrofon ve kulaklığı iyi olan bir model önerebilirmisin.
O zaman bu ses kartını önerebilirim:

Bu sefer Game One ile alındığında bütçene uyuyor mu? Bir de ayrı ses kartı için bütçen nedir?

Ayrıca bunların bütçene uyması lazım, ben mi yanlış hesaplıyorum?

Amazon.de zorunlu mu yoksa normal amazon da olur mu? Yine yurt dışı tabii.

O zaman benim tercihim GXT 354 olurdu. Redragon’un mikrofonu küçük ve çok kısa olması sorun yaratabilir. Trust’ın da öyle uzun değil ama testlere bakılınca biraz daha iyi mikrofona sahip ve Redragon’un mikrofonundan daha iyi hareket etme kabiliyetine sahip.

O zaman bu ses kartını önerebilirim:

Bu sefer Game One ile alındığında bütçene uyuyor mu? Bir de ayrı ses kartı için bütçen nedir?
Şimdi HyperX Cloud Orbit S yada S olmayan modelini almaya karar verdim. S modelinde ile olmayan ile aynımıdır acaba. Birde bu ikisinden hangisini almalıyım. Ayrıca bunların yanına ses kartıda almama gerek var mı? S modeli 2750 TL olmayan modeli 2250 TL. Amazon.com.trde. Yada Mh752 ayarında yada ondan bir tık üsttemidir bu kulaklıklar. Bütçem 3 bin tl. daha yukarı cıkmak istemiyorum. Ama mh752 gibi ondan 1-2 tık iyi olan varsa 1500-200tl arası 7.1 tadından yenmez. Ama suan içim Orbit S için çarpıyor.

Şimdi HyperX Cloud Orbit S yada S olmayan modelini almaya karar verdim. S modelinde ile olmayan ile aynımıdır acaba. Birde bu ikisinden hangisini almalıyım. Ayrıca bunların yanına ses kartıda almama gerek var mı? S modeli 2750 TL olmayan modeli 2250 TL. Amazon.com.trde. Yada Mh752 ayarında yada ondan bir tık üsttemidir bu kulaklıklar. Bütçem 3 bin tl. daha yukarı cıkmak istemiyorum. Ama mh752 gibi ondan 1-2 tık iyi olan varsa 1500-200tl arası 7.1 tadından yenmez. Ama suan içim Orbit S için çarpıyor.
Sayfayı yenile, bir şey daha dedim ve Orbit’in parasını hak ettiğini düşünmüyorum. S modelinin sorunlarının daha fazla olduğunu duymuştum bu arada ama kesin bir şey diyemem. Oyun için çok iyi olmadıklarını duymuştum bir de ama denemediğim için bilmiyorum.

Ben her türlü Game One ve attığım linkten G6 almanı öneririm, bütçeni aşmaması lazım. En kötü Syba Sonic alırsın.
Peki cloud 2 ve cloud stingerla aralarında ne kadar fark var ? Daha fazla para verip cloud 2 almaya değer mi ?
Evet.

Yeni konular

Geri
Yukarı