Her bütçeye uygun kulaklık önerileri

Zoccoshop'ta stokta bir adet kalmış. Bir arkadaş mağazanın içinde kutusunu açıp denemiş ve beğenmemiş. Kutusu açıldığı için de 700'e verdiler. Yani şans işi biraz.

Bana da aynısını 850 TLye stok açalım isterseniz dediler. Almamıştım, 700 TLye gayet iyi, hayırlı olsun :)
Kulaklıkla alakalı deneyimlerini anlatırsan çok sevinirim.

Bana da aynısını 850 TLye stok açalım isterseniz dediler. Almamıştım, 700 TLye gayet iyi, hayırlı olsun :)
Kulaklıkla alakalı deneyimlerini anlatırsan çok sevinirim.
Açıkçası beklentilerimi karşıladı diyebilirim. Artıları ve eksileri kısaca şöyle:
Artıları
+Bass gayet iyi ve yeterli.
+Ses çok temiz.
+Maksimum sesi çok yüksek.
+++İnanılmaz rahat. Kulağında kulaklık olduğunu unutuyorsun.
++Yalıtımı çok iyi. Çevrendeki sesleri neredeyse duymuyorsun.
+Malzeme kalitesi iyi.
Eksileri
-Dışarıya ses veriyor.(yüksek seste)
-7.1 özelliği pek kaliteli gelmedi.
Mikrofununu henüz denemedim.

Bir de ben sadece evde kullanacağım için pek sıkıntı yapmasam da dışarıda kullanacaklar için kulaklık biraz büyük.

Açıkçası beklentilerimi karşıladı diyebilirim. Artıları ve eksileri kısaca şöyle:
Artıları
+Ses çok temiz.
+Malzeme kalitesi iyi.
Eksileri

Bir de ben sadece evde kullanacağım için pek sıkıntı yapmasam da dışarıda kullanacaklar için kulaklık biraz büyük.

Benim mikrofon direk kulaklıktaki sesleri alıyordu, garantiye yolladım o yüzden. Siz de deneyebilir misiniz mikrofonu ? Merak ettim.

Artıları
+Ses çok temiz.
+Malzeme kalitesi iyi.
Eksileri

Hocam ben G633 kullanıyordum ve bana çok hafif-küçük geldi kulaklık. Kişiden kişiye değişecektir. Ek olarak MasterPLUS yazılımını kurmamız gerekiyor değil mi?

@enonertetanem hocam MH-752 için atacağın bir ayar vs. var mı?

Hocam ben G633 kullanıyordum ve bana çok hafif-küçük geldi kulaklık. Kişiden kişiye değişecektir. Ek olarak MasterPLUS yazılımını kurmamız gerekiyor değil mi?

@enonertetanem hocam MH-752 için atacağın bir ayar vs. var mı?
Kurmak zorunda değilsin de indirebilirsin. Ben aldığım zaman öyle bir şey olduğunu bilmiyordum açıkçası. 😅

Verebileceğim ayar yok maalesef, internetten arayabilirsin.

Artıları
+Ses çok temiz.
+Malzeme kalitesi iyi.
Eksileri

Hocam bu arada dediğin gibi artıları vs. her şeyi doğru ve @UmuT_35 hocamın da dediği gibi son ses vs. yapınca mikrofondan karşı tarafa izlediğim videonun&müziğin sesi gidiyor. İkisini de %50'ye getirdim ve çok yüksek sesle müzik vs. dinlemediğim için youtubede müzik seviyesi %60'a ayarlı şu anda karşı tarafa herhangi bir ses gitmiyor fakat o da eksilerine yazılabilir. Bu arada mikrofonun sesi çok iyi Logitech G Pro X kullanan arkadaşımın mikrofonundan daha iyi diyebilirim.

**Az önce test ettim mikrofon ses seviyesi %50, windows ses seviyesi %65 ve youtubede müzik sesi son ses açıkken karşı tarafa ses gitmiyor fakat üstünde karşı tarafa otomatik olarak ses gidiyor.

@enonertetanem hocam bu gün geçti MH650 kulaklık elime konuda açtım ama onaylanmadı bayadır.
Gerçekten ses kalitesi olarak muhteşem diyebilirim özellikle HS50 den sonra ama bazı sıkıntılarla karşılaştım
1. sıkıntım kulaklığın yazılımını indirdiğimde RGB si kırmızı yanıp sönmeye başladı sonrasında mikrofon tuşuna basınca düzeldi bu bana çok saçma geldi.
2.sıkıntım ses açıp kapatırken felan cızırtı oluyor stereo test yazdım youtubeda açtım mesela sesi sağa verdiğinde soldan ses kesiliyorya tam kesildiği an ufak bir cızırtı oluyor yani bu durumda iade edebilirim kulaklığı oyunda felan sıkıntı yaşarsam daha denemedim oyunlarda

Hocam bu arada dediğin gibi artıları vs. her şeyi doğru ve @UmuT_35 hocamın da dediği gibi son ses vs. yapınca mikrofondan karşı tarafa izlediğim videonun&müziğin sesi gidiyor. İkisini de %50'ye getirdim ve çok yüksek sesle müzik vs. dinlemediğim için youtubede müzik seviyesi %60'a ayarlı şu anda karşı tarafa herhangi bir ses gitmiyor fakat o da eksilerine yazılabilir.
Ama hocam mikrofon sesini 50 yapınca bu seferde karşı taraf az duyuyor sesi. O problem

Yeni konular

Geri
Yukarı