Her bütçeye uygun kulaklık önerileri

Bütçeni biraz daha yükseltirsen iyi olur ama yükseltemiyorsan alttaki kulaklık olur.

Öneri için teşekkür ederim. Kulaklığın kablosu bana pek güven vermedi her an kopabilirmiş gibi. Bir de online oyunda konuşma yapıyorum bu kulaklıkta konuşurken oyun içi sesleri karşıdaki kişiye iletme problemi varmış. Kulaklık pedleri yazın terleme yapıyormuş. Ve kısa sürede soyuluyormuş. Kullanıcı yorumlarına baktım ses kasmak için alanlar pek memnun kalmamış.

@enonertetanem son konuma bakabilir misin rica etsem, bütün detayları oraya yazdım.

Öneri için teşekkür ederim. Kulaklığın kablosu bana pek güven vermedi her an kopabilirmiş gibi. Bir de online oyunda konuşma yapıyorum bu kulaklıkta konuşurken oyun içi sesleri karşıdaki kişiye iletme problemi varmış. Kulaklık pedleri yazın terleme yapıyormuş. Ve kısa sürede soyuluyormuş. Kullanıcı yorumlarına baktım ses kasmak için alanlar pek memnun kalmamış.
Kablosunda sorun yok.

Bende öyle bir şey olmadı, olsa olsa bu çoğu kulaklıkta var zaten.

Deri zaten, yazın tabii terleme yapar.

Kısa sürede? :D 3-2 yıl nasıl kısa olabiliyor? Tabii bu kişiden kişiye değişir ama çoğunlukla bu zaman içerisinde soyuluyor. Bende daha soyulmamıştı.

Bana göre bu kulaklık asıl oyun için yapılmış ve performansı gayet iyi. Asıl müzik performansı için alanlar memnun kalmaz ama bu bütçede en iyisi bu zaten.

Kablosunda sorun yok.

Bende öyle bir şey olmadı, olsa olsa bu çoğu kulaklıkta var zaten.

Deri zaten, yazın tabii terleme yapar.

Kısa sürede? :D 3-2 yıl nasıl kısa olabiliyor? Tabii bu kişiden kişiye değişir ama çoğunlukla bu zaman içerisinde soyuluyor. Bende daha soyulmamıştı.

Bana göre bu kulaklık asıl oyun için yapılmış ve performansı gayet iyi. Asıl müzik performansı için alanlar memnun kalmaz ama bu bütçede en iyisi bu zaten.
Vallahi ben kullanıcı yorumlarını aktardım hocam :) 3 yıl kullanıyorsan zaten yıpranabilir.

Corsair HS35 mi Anker Soundcore Strike 3 mü önerirsiniz hocam? 300-350 TL arasında kulaklık bakıyorum.Başka önerileriniz de varsa yardımcı olabilir misiniz?
HS35 seçerdim. Siyah rengi 300 TL’ye düştü ama trendyol mu hepsiburada mı hatırlamıyorum. Kendin bakarsın.

Hocam saatlerce kulakta kalacak, oyun, basslı müzik için öneriniz nedir? Bütçe 800TL civarı.
Ses kartı Realtek® ALC1150 codec.
Ekleme: Yaklaşık 6 senedir ASUS Cerberus kullanıyorum artık soyulmaya başladı ve mikrofonu bozuldu kısacası ömürlük kullanan birisiyim.

Geri
Yukarı