Çözüldü Her crack oyunda virüs var mıdır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MetehngGll

Picopat
Makaleler
1
Merhabalar. The Amazing Spider-Man 2 oyununu oynamak istiyorum ama Steam'de, başka hiçbir yerde yok. Mecbur crack kalıyor ama virüs'ten korkuyorum. Virüs girer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. The amazing spider-man 2 oyununu oynamak istiyorum ama Steam'de, başka hiçbir yerde yok. Mecbur crack kalıyor ama virüs'ten korkuyorum. Virüs girer mi?

Her crackte virüs yoktur öncelikle bunu belirteyim iyi bir antivirüs programı kur kendini güvene almak için.

İndirebileceğim güvenli bir yer var mı?
Paylaşmak uygun mudur bilmiyorum ama.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Her crackte virüs yoktur ancak ucuz oyunları crack yükleyip riske girmenin anlamı yok. İndirimde 3tl olan oyunuda crack yüklemek saçma. Ya da az oynarsın geri verirsin. Mesela dün arkadaşla 2 saat Fall Guys oynadım verdim. Tabi 200-300 hatta 500₺ oyunlar başka.

Her crack oyunda virüs bulunmamaktadır lakin herhangi bir sorun yaşarsanız şunu bilmelisiniz ki, korsana destek vermiyoruz.

Bende vermiyorum. Ama dediğim gibi hiç satan yer yok.
Paylaşmak uygun mudur bilmiyorum ama.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı