Her gün dışarı çıkılır mı?

pilotds

Decapat
Daha fazla  
Yani arkadaşlarım ve yakın arkadaşlarım olsun haftada 3, 4 veya 5 kere dışarı çıkıyoruz. Yaptığımız şeylerde genelde hepimiz için uygundur. Geriye kalan günler evde, Discord'da takılıyoruz ama ailem genelde neden her gün dışarıda değilsin bu yaşında her gün dışarıda olman lazım diyorlar. Benim yaptığım mı tuhaf onların mı anlayamıyorum. Dışarı çıkacağımız gün 5-6 buluşup 1'e 2'ye kadar eve gelmem. Evde olduğumuz günde genelde gene aynı ekip seste takılıyoruz. Hepsi üniversite okuyor ben hariç, mezun senemdeyim.

Yani arkadaşlarım ve yakın arkadaşlarım olsun haftada 3, 4 veya 5 kere dışarı çıkıyoruz. Yaptığımız şeylerde genelde hepimiz için uygundur. Geriye kalan günler evde, Discord'da takılıyoruz ama ailem genelde neden her gün dışarıda değilsin bu yaşında her gün dışarıda olman lazım diyorlar. Benim yaptığım mı tuhaf onların mı anlayamıyorum. Dışarı çıkacağımız gün 5-6 buluşup 1'e 2'ye kadar eve gelmem. Evde olduğumuz günde genelde gene aynı ekip seste takılıyoruz. Hepsi üniversite okuyor ben hariç, mezun senemdeyim.
Dışarı çıkılmasını istemez genelde tc ailesi ama sizin tam tersi. Daha iyi gezin dolaşın her gün çıkarım bende mutlaka. Hiç bir şey yapmasam bile bir hava alırımı kulaklıkla.

Bence annen baban başka sebeplerden dolayı evde olmanı istemiyor 🥸

Onunla alakası yok hocam.

Dışarı çıkılmasını istemez genelde T.C. ailesi ama sizin tam tersi. Daha iyi gezin dolaşın her gün çıkarım bende mutlaka. Hiçbir şey yapmasam bile bir hava alırımı kulaklıkla.

Her gün dışarı çıkmak bana göre değil bazen evimde oturmak istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı