Her gün duş almak kepek yapar mı?

Bayağı bir süredir duş almıyorum ama hiç de kokmuyorum.

Günde 3 kere yıkanmak normal değil.

Belki siz kokmuyor olabilirsiniz ayrıca terleyen bir insanın kokmama gibi bir durumu söz konusu dahi olamaz ya hiç terlemiyorsunuz ya da az terliyorsunuz ayrıca dinimiz gerekçelerinde zaman zaman duşa girmek gerektiği yazar sebebini biliyorsunuz ki zaten günde 3 kere girip girmemesi sizi ilgilendirmez parasını o ödüyor.

Nefes alma o zaman, oksijenimizi israf ediyorsun bak ne kadar ayip.

Hala anlatamadım oksijen biten bir şey değil ama suyumuz yakın zamanda bitecek ileride 1 damla için insanlar birbirini öldürmeye başlarsa o zaman da böyle dalga geçin lütfen.

Belki siz kokmuyor olabilirsiniz ayrıca terleyen bir insanın kokmama gibi bir durumu söz konusu dahi olamaz ya hiç terlemiyorsunuz ya da az terliyorsunuz ayrıca dinimiz gerekçelerinde zaman zaman duşa girmek gerektiği yazar sebebini biliyorsunuz ki zaten günde 3 kere girip girmemesi sizi ilgilendirmez parasını o ödüyor.

Kaç kere söyleyeceğim, sorun para değil. Tabii ki duşa girmek gerekiyor ama dinimiz gerekçelerinde israf da haramdır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ağaç dikersek daha fazla oksijen salar tek kaybedeceğimiz şey fidan olur.

Kaç kere söyleyeceğim, sorun para değil. Tabii ki duşa girmek gerekiyor ama dinimiz gerekçelerinde israf da haramdır.

Kendin için kullanıyorsan ve boşa harcamıyorsan israf değildir hocam duş da suyu kendimizi temizlemek için harcıyoruz dolayısıyla israf olmaz.
Ağaç dikersek daha fazla oksijen salar tek kaybedeceğimiz şey fidan olur.

Para verinde fidan dikelim hocam? Söylemesi kolay.

Kendin için kullanıyorsan ve boşa harcamıyorsan israf değildir hocam duş da suyu kendimizi temizlemek için harcıyoruz dolayısıyla israf olmaz.

Neden ben veriyorum? Bu tüm insanların ortak görevi.

Hocam 1 bardak su içmeyi haram ettiniz abartmayın artık yeter bu kadar gereksiz mesaj.

Haram etmek benim yapabileceğim bir şey değil ancak yüce rabbim bilir.

Geri
Yukarı