Her gün sinir stres

Dostum malesef hayat bu, biraz da yapı meselesi bazı insanlar hiç birşeyi takmıyor bazıları da takıyor. Ne yazık ki elden bişey gelmez yaşın kaç bilmiyorum ama bu böyle gelmiş böyle gider, hayatın her zamanın da bu tarz durumlarla baş başa kalırsın. Önemli olan geçeceği bilip kendini rahatlatman. Herşeye kafanı takma bırak olduğu olsun, herşeyi düzeltemezsin ve herşey senin istediğin gibi olmaz.

Şahsen ben de böyle biriyim fakat spor yapıp enerjiyi üstünüzden atınca rahatlıyorsunuz. Saçma sapan klasik spor yap önerilerine girmeyeceğim fakat sevdiğin enerji sarfedeceğin bir aktivite yaparsan gerçekten sinirini atıyorsun.
Her gün akşam 20.00 gibi yürüyüşe çıkıyorum 5-10 tur parkın etrafında dönüp geliyorum. Ama sporda pek etki etmez gibi bana. Ben de düşünmüştüm ama.

Gün boyu stres içindeyim sinir de cabası 17 saat uyanık olduğumu varsayalım bu 17 saat içinde en verimli geçen zaman sigara içtiğim 5 dakikalık an. Yere bakıyorum beynim boşalıyor sinir stres bitiyor ama bir yandan beni mahvediyor. Duman çıkışını izliyorum yorgunluk çöküyor. Neyse özendirmek gibi olmasın.

Geri
Yukarı