Her gün sinir stres

Aslında hep aynı döngüde olman seni strese sokuyor.
Evet kesinlikle doğru bu. Her hafta aynı insanlar aynı dersler aynı okul aynı hocalar insan bir zamandan sonra bıkabiliyor. Bir de üstüne ekonomik sıkıntılar kaygılar vs eklenince bu duruma geliyorum.

Beni tarif etmişsin. Bana da diyorlar sen sinirlisin diye biz senden çekiniyoruz kızacaksın diye bir şey söylerken iki defa düşünüyoruz falan diyorlar bu da beni daha çok sinirlendiriyor ve üzüyor. Bu hayat şartlarında ister hafif müzik dinle ister kır dök enerjini deşarj et yarın yine sinir dopinglersin.

Evet kesinlikle doğru bu. Her hafta aynı insanlar aynı dersler aynı okul aynı hocalar insan bir zamandan sonra bıkabiliyor. Bir de üstüne ekonomik sıkıntılar kaygılar vs eklenince bu duruma geliyorum.

Hocam ekstradan bir hobi eklerseniz döngü bir nebzede olsa size daha iyi gelecektir misal ders işkence gibi ama olsun bitince... Yapacağım bu aktivite kitap okumak olabilir veya internetten kendi arastirmanizi oluşturmak ama tavsiyem Stardew Valley de bir stres atın bazen bazı şeyleri oluruna bırakmak gerekiyor.

Şahsen ben de böyle biriyim fakat spor yapıp enerjiyi üstünüzden atınca rahatlıyorsunuz. Saçma sapan klasik spor yap önerilerine girmeyeceğim fakat sevdiğin enerji sarfedeceğin bir aktivite yaparsan gerçekten sinirini atıyorsun.

Evet her gün sürekli sinirleniyorum ve daima stres altındayım. Okul, sınavlar gelecek kaygısı ailevi problemler sürekli başımı kemirip duruyor. Her gece başım ağrımaya başladı artık. Ve genel olarak sinirli bir insanım ne yazık ki. Sakin biri olmak ve her şeyi kafaya takmamak istiyorum ama pek beceremiyorum. Çevremdekiler de benim çabuk sinirlendiğimi ve hep asabi olduğumu söylerler. Fakat benim elimde olan bir şey değil pek. Artık alışmışım her ters olayda sinirlenmeye. Ne yapabilirim? Benim için çok önemli bir durum.
Spora başla ben bugün spordan geldim sağlam bir antreman üstüne soğuk duş şuan pamuk gibiyim.

Geri
Yukarı