Her şey 0x0000005 hatası veriyor

xGhostx

Centipat
Daha fazla  
Hepinize tekrar selam, Windows 8.1 Pro kullanıyorum 64 Bit ama her uygulamayı açtığımda "uygulama başlatılamadı 0x0000005" hatası alıyorum format attım gene aynı ne yapmam lazım donanımsal olduğunu düşünmeye başladım her bir programı açarken o hatayı veriyor Rufus, Steam, oyunlar her şey Google hariç :(

Aynen onu Microsoft'un sitesinden gördüm ama işe yaramadı ondan sonra format attım oda işe yaramadı donanımlardan şüpheleniyorum sizin dediğiniz gibi RAM'leri silgi ile silip taksam diyeceğim ama sorun olur mu garantisi var RAM'i silgi ile silip takayım gene olmazsa garantiye yollayım bence...
Son olarak aşağıda verdiklerimi de bir dener misiniz?
  1. prompt
  2. cls --refresh
  3. chkdsk /f /r
  4. sfc /scanfile=c:\windows\system32\ieframe.dll
  5. sfc /verifyfile=c:\windows\system32\ieframe.dll
  6. gpupdate /force
RAM'i silgi ile silerken çok dikkatli ve hassas olun, yollara zarar verebilirsiniz.

Son olarak aşağıda verdiklerimi de bir dener misiniz?
  1. prompt
  2. cls --refresh
  3. chkdsk /f /r
  4. sfc /scanfile=c:\windows\system32\ieframe.dll
  5. sfc /verifyfile=c:\windows\system32\ieframe.dll
  6. gpupdate /force
RAM'i silgi ile silerken çok dikkatli ve hassas olun, yollara zarar verebilirsiniz.
kaç kez yaptım dikkatli olucam bunları deneyim ondan sonra iyide format attım yazılımsal sorunların gitmesi gerekmezmi ?

kaç kez yaptım dikkatli olucam bunları deneyim ondan sonra iyide format attım yazılımsal sorunların gitmesi gerekmezmi ?
Bu yazdığım komutlar diskteki sorunları da arıyor. (chkdsk)

Yazılımsal olan tüm çözümleri deneyip öyle donanımsal çözümlere başvurmanız gerekiyor.

Bu arada bu komutları yazdıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmalısınız.

Son düzenleme:
Bu yazdığım komutlar diskteki sorunları da arıyor. (chkdsk)

Yazılımsal olan tüm çözümleri deneyip öyle donanımsal çözümlere başvurmanız gerekiyor.

Bu arada bu komutları yazdıktan sonra bilgisayarı yeniden başlatmalısınız.

Hiçbiri işe yaramıyor ama sanırım ya disklerde ya da RAM'lerde problem var çnkü PC açılırken fixing disk repair falan diyor sanki açık ve net bir şekilde diskinde sorun var diyor gibi bilemiyorum.
Hiçbiri işe yaramıyor ama sanırım ya disklerde ya da RAM'lerde problem var çnkü PC açılırken fixing disk repair falan diyor sanki açık ve net bir şekilde diskinde sorun var diyor gibi bilemiyorum.
şu an oyun açılmıyor

Sorun çıkaran yazılımlardan biri için Process Monitor raporu paylaşır mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı