Her şeyi kafaya takıyorum

Macnoddle

Picopat
Daha fazla  
Bazı şeyler kafama takılmıyor ama çoğu şey takılıyor mesela actigim konulara bakarsanız ne kadar korkak olduğumu görürsünüz okulda bir şey derler takmam ama dijital ile alakalı şeyleri takıyorum sanki PC'yi başkası kullanıyor gibi en ufak hatada panik yapip ter basıyor balkon kapısı açık camı açık ama ben aşırı stres yapıp terliyorum Kaspersky ile belki 10 kere tarattım şüphelendiğim dosyaları tarattım VirusTotal'e yükledim sonuç temiz ama içimde kuşku var Steam hesabim falan çalınacak diye bunu aşmanın bir yolu yok mu gözümü actigim gibi Steam hesabını kontrol etmek istemiyorum.

Bazı şeyler kafama takılmıyor ama çoğu şey takılıyor mesela actigim konulara bakarsanız ne kadar korkak olduğumu görürsünüz okulda bir şey derler takmam ama dijital ile alakalı şeyleri takıyorum sanki PC'yi başkası kullanıyor gibi en ufak hatada panik yapip ter basıyor balkon kapısı açık camı açık ama ben aşırı stres yapıp terliyorum Kaspersky ile belki 10 kere tarattım şüphelendiğim dosyaları tarattım VirusTotal'e yükledim sonuç temiz ama içimde kuşku var Steam hesabim falan çalınacak diye bunu aşmanın bir yolu yok mu gözümü actigim gibi Steam hesabını kontrol etmek istemiyorum.
Bence bu başka bişeyle alakalı, yani geçmişte yaşanmışlıklarla alakalı olabilir.

Hem telefonda hem de PC karşısındayken bilmediğin linklere tıklama. Telefona hangi uygulamaları yüklediğine dikkat et. PC'ye hangi programları yüklediğine, hangi sürücüleri yüklediğine dikkat et. Kullanabiliyorsan Linux Mint kullan.

Steam'den 2 dk Assetto Corsa oynanmıştı. O günden beri paranoya oldum büyük ihtimalle hataydı yarın hiç bakmamayı deneyeceğim.

Hem telefonda hem de PC karşısındayken bilmediğin linklere tıklama. Telefona hangi uygulamaları yüklediğine dikkat et. PC'ye hangi programları yüklediğine, hangi sürücüleri yüklediğine dikkat et. Kullanabiliyorsan Linux Mint kullan.

Hiçbir şeye tıklamıyorum Road 96 TR yama yüklicektim ama guvenedim.

Hiçbir şeye tıklamıyorum Road 96 TR yama yüklicektim ama guvenedim.
Steam'de ayarlar kısmında ''Tüm aygıtların yetkisini kaldır'' diye bir seçenek var. Buna tıklamak Steam hesabının güvenliği açısından faydalı olabilir. Hiç tıklamadıysan tıklaman faydalı olabilir. Yalnız şu konuda uyarayım, buna tıklarsan tüm hesaplardan çıkış yapar. Steam uygulaması telefonda yüklüyse oradan da çıkış yapar. (Steam Guard aktif ise sorun çıkabilir.)
03.png

Steam'de ayarlar kısmında "tüm aygıtların yetkisini kaldır" diye bir seçenek var. Buna tıklamak Steam hesabının güvenliği açısından faydalı olabilir. Hiç tıklamadıysan tıklaman faydalı olabilir. Yalnız şu konuda uyarayım, buna tıklarsan tüm hesaplardan çıkış yapar. Steam uygulaması telefonda yüklüyse oradan da çıkış yapar. (Steam Guard aktif ise sorun çıkabilir.)
Eki Görüntüle 1959290

Bunu yaptım zaten ama içinde yine biseyler var.

Sürücü derken hangi sürücüler.

Yeni konular

Geri
Yukarı