Her şeyi kafaya takmaktan hasta oldum

Cihangir ceyhan

Hectopat
Arkadaşlar vallahi bıktım her şeyden. Okulu bıraktım sevmiyordum işe girdim ya çıkartıyorlar ya çıkıyorum. Mesleğimi yapmak istiyorum (bilgisayar tamircisi).
Onun üstüne eleman alan yok. Piyasa durgun bizim şehirde. O yüzden almıyorlar. Her derdimi sıkıntımı içime ata ata kalp hastası oldum. Sürekli olarak kalp hastalığım çıktı. Siz benim yerimde olsanız ne yaparsınız?

Keşke okulu bırakmasaydınız. Benim de "artık yeter" dediğim anlar, hatta bir keresinde neredeyse kendimi balkondan aşağı atacağım bir an olmuştu ama bazı şeyler biz istemesekte olmak zorunda. Hala yapabiliyorsan okulunu bitir, en azından onca yıl boşuna okumamış olursun. "Okula başlayamam" diyorsan şehir değiştirmeyi dene, havan değişir ama bu da çok masraflı oluyor. Arkadaşın vs. yok mu? Derdini anlatabileceğin birileri?

Ne tür şeyleri kafana takıyorsun, kafaya o kadar takıp hasta olduğun şey ne?
işte kafama taktığım mevzular işlerimin yolunda gitmemesi iş girip çıkarılmam kısacası herşey

Keşke okulu bırakmasaydınız. Benim de "artık yeter" dediğim anlar, hatta bir keresinde neredeyse kendimi balkondan aşağı atacağım bir an olmuştu ama bazı şeyler biz istemesekte olmak zorunda. Hala yapabiliyorsan okulunu bitir, en azından onca yıl boşuna okumamış olursun. "Okula başlayamam" diyorsan şehir değiştirmeyi dene, havan değişir ama bu da çok masraflı oluyor. Arkadaşın vs. yok mu? Derdini anlatabileceğin birileri?
var anlatacağım arkdaşlarım fakat onlarda çaresiz yaş 17 şehir değiştirmek pek mümkün değil

En azından kaygının farkındasın ve kurtulmaya çalışıyorsun, bende kaygılı bir insanım, kaygına aldanma diye bir kitap okuyorum bende işe yaramıştı istersen al oku, belki faydası olur.

1664040686379.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı