Her yerde her zaman kızarmak

@ZwiReK böyle kalsın ben hayatımdan memnunum.

Teşekkürler canlar 😂.

Biraz klasik bir cevap olacak ama.
Her şey sende bitiyor hocam. Ek destek alıp kökten kurtulabilirsin. Sonuçta atıyorum psikoloğa gittiğin zaman da sen gideceksin, seni yine sen iyi edeceksin.(güzel cümle oldu bu arada :D)

Sen hayatından memnunsan o zaman sorun yok.

Hiç psikolog deneyiminiz oldu mu? Çoğunlukla ne önerirler.
@Spyhis Maalesef. Ama annem psikoloji okudu ve önerisi bir hobi edinmeniz'den yana. Şöyle ki evde yapıp tamamen ilgini ve odağını verebileceğin bir işe kalkışıp bu işi başarıyla tamamalarsanız ve sonucunda başarıya ulaşırsanız bu size ciddi bir özgüven kazandırır çünkü bir şeyi başarmış olma hiç bir şey yapmayanlardan 1 adım öndedir. Bu işlerden en kolayı da evde kendi odanda bir hobi ürünü alıp bunu tamamlamak ve sonucunda başarıya ulaşmak ardından buna bakltıkça gurur duymaktır. Bu da özgüvenini yerine getirir ve kendine olan özsaygını yerine getirir.
Benim tavsiyem ilgili olduğunuz hobi alanlarına yönelmeniz.
misal: Evde yapılabilen basit ahşap oyma, yine ahşaptan oluşan küçük parçalar ile yapılan güzel tasarımlar, tuval boyamak vesaire vesaire.

@Spyhis Maalesef. Ama annem psikoloji okudu ve önerisi bir hobi Edinmeniz'den yana. Şöyle ki evde yapıp tamamen ilgini ve odağını verebileceğin bir işe kalkışıp bu işi başarıyla tamamalarsanız ve sonucunda başarıya ulaşırsanız bu size ciddi bir öz güven kazandırır çünkü bir şeyi başarmış olma hiçbir şey yapmayanlardan 1 adım öndedir. Bu işlerden en kolayı da evde kendi odanda bir hobi ürünü alıp bunu tamamlamak ve sonucunda başarıya ulaşmak ardından buna bakltıkça gurur duymaktır. Bu da özgüvenini yerine getirir ve kendine olan özsaygını yerine getirir.
Benim tavsiyem ilgili olduğunuz hobi alanlarına yönelmeniz.
Misal: Evde yapılabilen basit ahşa oyma, yne ahşaptan oluşan küçük parçalar ile yapılan güzel tasarımlar, tuval boyamak vesaire vesaire.

Aynen kendine bir meşgale bulmak insana iyi gelir. Annene saygılar sevgiler. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı