Her yerde her zaman kızarmak

@ZwiReK konuşkan olurum ancak gerektiği zaman çoğunlukla. Derste mesela haksızlık veya hoca, öğrenci hatasına sinir olduğum için onları yüzüne vururum çünkü hatalı yapmış. Ancak normal hayatta dışarı çıkmayı sevmem evdeyim ve bilgisayar bakarım ders yapmayı da sevmiyorum.

Aslında psikolog gibi kitap. Okumayı sevmesenizde deneyin derim.

Tavsiye için teşekkürler hocam ama benim şu an pek ihtiyacım yok.

Kişisel gelişim kitaplarını severim. Merak da ederim ama eskiden yaşadığım bir olaya ile benzer durumlar yaşamış Sphyis hocam ondan destek olmak için anlattım.(his bakımında yoksa olaylar aynı değil tabii ki)

Herkesin hayatı düz çizgi değil sonuçta.

Tavsiye için teşekkürler hocam ama benim şu an pek ihtiyacım yok.

Kişisel gelişim kitaplarını severim. Merak da ederim ama eskiden yaşadığım bir olaya ile benzer durumlar yaşamış Sphyis hocam ondan destek olmak için anlattım.

Herkesin hayatı düz çizgi değil sonuçta.
Ben spyhis hocam için önerdim. Biraz size önermiş gibi oldu ama.

düzenledim mesajı.

@ZwiReK konuşkan olurum ancak gerektiği zaman çoğunlukla. Derste mesela haksızlık veya hoca, öğrenci hatasına sinir olduğum için onları yüzüne vururum çünkü hatalı yapmış. Ancak normal hayatta dışarı çıkmayı sevmem evdeyim ve bilgisayar bakarım ders yapmayı da sevmiyorum.

Sosyal aksiyete de olmuş olabilir hocam. Dışarı çıkmayı sevmemek ve bilgisayara başında durmak bunun sebeplerinden.

Dediğim gibi pisikoloğa gitmek sizi "deli, hasta" yapmaz. Nasıl insan bir yeri hasta olduğu zaman o bölüm doktoruna gidiyorsa bu gibi durumlarda ise pisikoloğa gider.

Senin, benim, birisinin sana akıl vermesi bazen işe yaramaz. Sadece o anki duygunu bastırır.

Ben spyhis hocam için önerdim. Biraz size önermiş gibi oldu ama.

Düzenledim mesajı.

İyi oldu hocam. Dediğim gibi kişisel gelişim kitapları hoşuma gider. Belki okumama vesile olur belli olmaz.

Hiç psikolog deneyiminiz oldu mu? Çoğunlukla ne önerirler.

Ben gitmedim ama tanıdıklarım var giden.

Geri
Yukarı