Her zaman mutsuzum

2017’den bu yana tek bir an bile mutlu hissedemedim. Gençliğimi de gram yaşamadım.

Onları da oynayamıyorum ne yapacağım.

Hiç bilgisayarın yoksa veya çok ufak birikim yapabiliyorsan dizebilmen için sana liste çıkarırım endişelenme. Sırf browser üzerinden bile oynayabileceğin sayısız oyun çıkar. Bana sorarsan her gencin iyi kötü bir bilgisayarı olmalı ister 20 senelik olsun ister high-end. Günümüzün bir parçası bu.

Derslerim kötülemeye başladı ve önünü alamıyorum, babam yok, ekonomi malum bu kadar şeyi kaldıramıyorum. Ya siz mutlu musunuz?
Hayatınız ne durumda?

Birileri ile dertleşmek psikolojinize biraz da olsa iyi gelir. Ayrıca sevdiğiniz işleri yapmayı denediniz mi? Keyif alabiliyorsanız yapmaya devam edin.

Bazı kişilerin zevkleri farklı olabiliyor be hocam, şahsen benim aşırı bir oyun kataloğum yok ama işte herkesin kendi hayatı, mutlu edecek şeyleri eninde sonunda isterse bulur, biz ne dersek diyelim, kimisi oyun oynayarak kafa dağıtır kimisi hayatında neyi seviyorsa.

Orası öyle tabii ki ama bazen eldeki ile de keyif almaya çabalamak lazım. Şükredin demiyorum kesinlikle, yalnızca sahip olamadıklarına bakıp sürekli umutsuzluğa kapılmak en çok kişiye zarar verir.

Derslerim kötülemeye başladı ve önünü alamıyorum, babam yok, ekonomi malum bu kadar şeyi kaldıramıyorum. Ya siz mutlu musunuz?
Hayatınız ne durumda?
1649188349256.png

Turk gencleri...

Ders notlarım düşük, GTA V'i zar zor kaldıran bilgisayarım ile oyun oynamaya çalışıyorum. Hayatta gerçekten bir sebep veya amacım yok, boşa yaşıyorum.

Orası öyle tabii ki ama bazen eldeki ile de keyif almaya çabalamak lazım. Şükredin demiyorum kesinlikle, yalnızca sahip olamadıklarına bakıp sürekli umutsuzluğa kapılmak en çok kişiye zarar verir.
Öyle hocam, umarım herkesin içindeki umut ve yaşama sevinci hep diri olsun.

Hayatınız ne durumda?
Bende senle aynı durumdayım bilgisyar alamıyorum imkanım yok tükenme noktasındayım.
Müslümanım ama şu tvdeki hocaların atıp tutmasına sinir oluyorum.
İmkan olmadımı insan amacına ulaşamaz.
Umarım istediğin olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı