Herhangi bir spor ile uğraşıyor musunuz?

Taekwondo" 8 yıl"
Kick box. Lisansım yok resmi sporcu değilim ama uğraştım.
Kaykay gene 8 yıl kadar oldu hala devam, bu arada bu da bir spor dalıdır ne kadar skatepark gibi yerlerde binsem bile.
Snowboard"kaykay sürmenin faydasını gördüm"
Okçuluk"geleneksel ve olimpik"
Kayak "Snowboard'a göre bence sıkıcı, ayrıca pek beceremedim.
Eskiden güreş ve bisiklete merak sarmıştım ama çok amatörce.
Bir de fitness var ama pandemi berbat etti, gerçi şu an hepsini berbat etti.

Taekwondo" 8 yıl"
Kaykay gene 8 yıl kadar oldu hala devam, bu arada bu da bir spor dalıdır ne kadar skatepark gibi yerlerde binsem bile.
Kayak "Snowboard'a göre bence sıkıcı, ayrıca pek beceremedim.

Ama bu Kayak vs mevsimlik mecburen, yazında Kayak yapamıyoruz.

Taekwondo" 8 yıl"
Kayak "snowboard'a göre bence sıkıcı, ayrıca pek beceremedim.

Yıllar önce ben de taekwondo ve kick boks ile uğraştım taekwondo hocamız iyi bir hoca değildi ama kick Boks'un bana çok faydası oldu ayrıca çok eğlenceli geçiyor kick boks dersleri diğerlerini denemedim 3 - 4 yıl sonra Fitness'a başlayacağım.

Atletizm yapıyordum. Virüs nedeniyle pistlere gidemiyorum artık. Evden olduğu kadar.

Çok güzel bence en iyilerinden biri hem bu spora girdiysen muhtemelen Lisans'ın vardır.
Bisiklet sürüyordum.

Kış ayı geldiği için sürmeyi bıraktım 🤠

Ben 1 yıldır süremiyorum hız yapacağım derken bisikleti paramparça ettim :D yenisini de almadım.

Yıllar önce ben de taekwondo ve kick boks ile uğraştım taekwondo hocamız iyi bir hoca değildi ama kick Boks'un bana çok faydası oldu ayrıca çok eğlenceli geçiyor kick boks dersleri diğerlerini denemedim 3 - 4 yıl sonra Fitness'a başlayacağım.

Beni özel olarak sadece beni çalıştıran bir hocam vardı onun sayesinde tekniği sağlam olan bir taekwondocuyum diyebilirim.

@AyarsıZZ komik olan ne, beğenemediniz mi?

Like atacaktım yanlışlıkla güleni atmışım hem beğenmemek için bir sebebim yok ben de çok bisiklet sürdüm çok eğlenceli.
Beni özel olarak sadece beni çalıştıran bir hocam vardı onun sayesinde tekniği sağlam olan bir taekwondocuyum diyebilirim.

Şu an ben de bire bir wing tsun çalışıyorum hocamla birlikte onun için bana özel ders açtı ben de fırsatı kaçırmadım :)

Geri
Yukarı