Herkesin övdüğü ama sizi sarmayan oyunlar

GTA oyunlarının da eksikleri var tabii ki de ama çöpte deme be abi.

GTA serisi, hepsi çöp.

GTA serisinin hiçbir oyunu çöp değil zaten sizi sarmayan yazıyor başlıkta GTA 3'e çöp dersin ama ilk 3D GTA oyunu dünyayı sallayan bir oyun birinin demesiyle bu oyun çöp olmaz. Vice City'e sanandreas a diyemessin seni sarmaz o oyunlar ama satışta dünya rekoru kırdılar sen çöp diyorsun ve bu oyunlar PlayStation 5'e de çıkacak :D çöp ama nasıl çıkıyor? GTA Liberty City ve Vice City Stories e çöp deseler anlarım yine anlamamda grafiklerine bakıp yorum yapıyorlar GTA 3 ve Vice City'nin öncesini görüyoruz tommy ve claudedan önce neler yaşanmış Vice City'deki eksik parcalar bu oyunda tamamlanıyor gonzalezle diazın işbirliği gibi cortezin mallarını çalması, gibi Liberty City Stories dede GTA 3'de görev aldığımız mafya üyesi Toni Ciprianin o konuma nasıl geldiğini görüyoruz ve bu oyunlar PSP'ye yapıldı hatırlatayım yani diğer PSP oyunlarını bilen anlayan bu oyunların PSP için nasıl bir devrim olduğunu bilir. GTA 4 optimizasyonu kötü olabilir ama bu oyunu çöp yapmaz GTA 5'den bile daha iyi hikayesi var hatta GTA 4'deki oynadığımız 3 karakter GTA 5 dekinden daha güzeldi benim için ama işte johnny'i trevora öldürtmesi ayrı mesele ona şimdi girmeyeceğim. GTA 5'i de ben sevmiyorum adı üstünde sarmıyor ama ben sevmiyorum diye bu oyun çöp olmaz kötü olmaz ama işte milyonlarca satılan bu oyuna çöp demek bir kadar kolay işte...

Son düzenleme:
Ne kaldı ki? Çoğu popüler oyunu söylemişsiniz. BS, LoL ve Fortnite konusunda hak veriyorum.
Listede bir tek GTA serisi çoğu kişiye aykırı gelecek ama seriyi sevemedim.
GTA oyunlarının da eksikleri var tabi ki de ama çöpte deme be abi.
Oyunlara genel bakıyorum:

GTA V online çöp, grafikler çekici ama grafikler benim için önemsiz. SA, Vice City vb. güzel ama ne biliyim, ısınamadım.

Geri
Yukarı