Steam Hesabı ne kadar eder?

Oyunları şu an almaya kalksan diye bir şey yok herkesin hesabı 10000 lira ediyor o mantıkta.

Zaten normalde 500TL olup indirimde 10TL olan oyunları almadım hocam. FH5 premium God of War Rust Shadow of mordor Shadow of War vs var hesapta.

TR'de Steam hesap satışı ölü tavsiyem yabancı Reddit sayfaları üzerinden şansını dene ortalama 50-80 dolar arası alıcı bulursun.

1685367510337.png

Sadece envanterim şu an 50 euro olarak gözüküyor hocam.

Envanter dışı 600 TL eder sanırım.

Zaten normalde 500TL olup indirimde 10TL olan oyunları almadım hocam. FH5 premium God of War Rust Shadow of mordor Shadow of War vs var hesapta.

Eki Görüntüle 1798619

E-posta ile sattığın hesabı geri alma gibi bir ihtimalin olduğu için insanlar çok para vermez envanter değerinin altında bir fiyatta bile satamayabilirsin.

Yapabileceğiniz en mantıklı şey hesabınızı elinizde tutmanız çünkü aldığınız item oyun ve benzeri şeyler hesabınızda olduğunda değeri düşüyor ama değeri öğrenmek istersenizde SteamDB üzerinden ortalama fiyatını öğrenebilirsiniz.

Dostum geçenlerde benzer bir konuda ben açtım profilimden bakabilirsin. Maksimum 900 lira dediler Gamesatışa ilana koydum 2K veren 2-3 kişi oldu buradan pek doğru tahmin çıkmaz.

Eki Görüntüle 1798619

Envantersiz olarak söyledim sadece oyunlar için fiyatı envanteri kendinde satıp zaten paraya çevirebilirsin. Envanter dahil olarak fiyatı öldürürler genelde.

Yeni konular

Geri
Yukarı