Steam Hesabı ne kadar eder?

Biraz daha düşürün ekmek alıyoruz sanki. Bana kalırsa en kötü 100-200 TL arası gider hele hele MENA olayından sonra.

Dostum piyasayı bilmiyorsun yorum yapıyorsun, en kötü 100-200 TL demiş bir de :D

1.'si bu hesapların güvenleri tartışılır çünkü Steam'e başvursan hesabım çalındı diye adamlar hesabı geri veriyor zaten.
2. Mena'ya geçildikten sonra hesap değeri adamakıllı artmaz, artsa bile çok adamakıllı fiyat artmaz. Hesapta RDR dışı oyun yok.

Sanmıyorum para edeceğini. Eğer hesabınızı değerleştiren (seviye, eşya) gibi şeyleriniz yoksa hesabınızı o fiyatlara satamazsınız. Kaldı ki steam hesapları çok kolayca kurtarılabiliyor bu yüzden 100 lirada isteseniz kimsenin yanaşacağını da sanmıyorum sırf bu hesap için.

Hesap satışı Steam tarafından kabul edilemeyen bir şey olduğundan satmaya çalışsan 10-15 dolar veren kıymete biner geri alınması tek bir bilete bakar o yüzden.

Dostum piyasayı bilmiyorsun yorum yapıyorsun, en kötü 100-200 TL demiş bir de :D

1.'si bu hesapların güvenleri tartışılır çünkü Steam'e başvursan hesabım çalındı diye adamlar hesabı geri veriyor zaten.
2. Mena'ya geçildikten sonra hesap değeri adamakıllı artmaz, artsa bile çok adamakıllı fiyat artmaz. Hesapta RDR dışı oyun yok.
Reis zaten yabancılara satsan en kötü 5-10 dolar arası dediğim fiyatlara gider 50-75 TL ne Allah aşkına o paraya kola zor alınıyor. Ben de zaten 1000 TL falan demedim ki sonuçta.

Geri
Yukarı