Steam Hesabımın değeri neden 99 TL?

1.4K yatırdığım Steam hesabı nasıl 99 TL oluyor anlamadım. CS:GO MGE rank 10 ve 5 yıl rozetli yeşil güven faktörlü hatalı mı gösteriyor ben mi yanlış bakıyorum?

Eki Görüntüle 1746451

Eğer yanlış ise hesabın değerine bakabilecek var mı?
1400TL yatırdığın değil oyunların şuan ki indirimsiz toplam fiyatı.

Satar

Satarken peki 100 TL'ye mi koymalıyım
500TL anca eder belki o da CS bide profilin hatrına.

1.4K yatırdığım Steam hesabı nasıl 99 TL oluyor anlamadım. CS:GO MGE rank 10 ve 5 yıl rozetli yeşil güven faktörlü hatalı mı gösteriyor ben mi yanlış bakıyorum?

Eki Görüntüle 1746451

Eğer yanlış ise hesabın değerine bakabilecek var mı?
99TL olan fiyat indirimli halleriyle.Yani her oyunu indirimde alsaydınız bu hesabı 99TL ye oluşturabilirdiniz.Sağda görünüyor zaten bugünkü fiyatlarla 1400TL ettiği.

Satar

Satarken peki 100 TL'ye mi koymalıyım
101 TL'den alabilirim 😂 Hocam 99 TL yazan bildiğim kadarıyla hesabındaki oyunların tarihlerindeki en düşük fiyattan indirime girdiği durumda toplam ederi oluyor. Onun günümüzde bir değeri kalmadı zira artık eski zamanların indirimi gelmeyecek. Örneğin ben CS:GO'yu 12 TL'den almıştım ve eskiden çok daha düşük bir fiyatla indirime giriyormuş. Belki burada da o fiyata göre hesaplandığı zamanki ederi çıkıyor "OLABİLİR."

Hocam gidip de 100 TL'ye koymayın sakın. 18 yıllık hesap gerçekten değerli. Sadece hesap 400 TL civarı eder ve buna CS ile GTA falan girince 600 TL'ye satarsınız.

Geri
Yukarı