Steam Hesap 2 bilgisayarda da kullanılabilir mi?

MehmetcanFrie

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, günaydın öncelikle. Benim 2 tane PC var da bir tanesi kardeşime verdim. Oynamak istediği oyunlar için Steam hesabımı diğer PC'de girsem hesabıma bir şey olur mu? Bilen varsa yazabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, günaydın öncelikle. Benim 2 tane PC var da bir tanesi kardeşime verdim. Oynamak istediği oyunlar için Steam hesabımı diğer PC'de girsem hesabıma bir şey olur mu? Bilen varsa yazabilir mi?

Yok problem olmaz da, o bir oyun oynarken sen başka oyuna giremezsin. Veya sen bir oyun oynarken o giremez, aranızda zaman bölüşümü yapın veya hiç vermeyin.

Yok problem olmaz da, o bir oyun oynarken sen başka oyuna giremezsin. Veya sen bir oyun oynarken o giremez, aranızda zaman bölüşümü yapın veya hiç vermeyin.

Aynı zamanda farklı oyunlara giriliyor ama aynı oyuna girilmiyor diye biliyorum.

Aynı zamanda farklı oyunlara giriliyor ama aynı oyuna girilmiyor diye biliyorum.

Hayır hocam. Asla girilmiyor, benim 14 yaşında internetten tanıştığım biri bana hesabını vermişti. Eğer ben oynarken o girerse başka bir oyuna giriş yapıldı diye oyundan atıyordu. Anlaşmıştık, sağ olsun 1 yıl boyunca onun hesabından oynadım sonra kendi hesabıma oyun almaya başladım. O olmasa belki de Steam diye bir şeyin varlığından haberim olmazdı. O7 thrkey.

Bu olay ne zaman oldu? Çünkü daha geçenlerde kuzenim başka oyun oynarken ben başka oyun oynadım aynı hesapta, kimseyi de atmadı.

5 yıl önce falan veya 4 hocam, ben Katana Zero atarken çocuk giriom kk 2 dk işim var diyordu bende ok kk gir diyordum öyle öyle anlaşmıştık işte. Oyundan atıyor, olmadı deneyerek görsünler.

Yeni konular

Geri
Yukarı