Hesaplarım çalındı

Comodo IS kullanıyorum bilgisayarda, ücretsiz. Ancak bu durumda Kaspersky kullan yine. FPS düşürmez merak etme. :D Beğenmezsen, kendine uygun kaliteli bir antivirüs ile değiştirirsin.
Bu arada evet, doğru olan. :D
Valla Allah razı olsun senden inş. çözülür sorun. Bu arada galerimi yada mesajlarımı kopyalama ihtimalleri var mı? Yada rehber gibi

Öncelikle geçmiş olsun. Benim düşüncem, virüs programlarıyla falan uğraşmayın. Bilgisayarı, telefonu hatta modemi bile resetleyin. Her şey tertemiz olsun. Benim düşüncem bu. Çünkü sadece bilgisayarı resetlemeniz durumunda, Spotify'a sadece telefonunuzdan girdiğinizi belirtmişsiniz. Yani sorun sadece bilgisayar da değil. Bence herşeyi resetleyin.

Rica ederim, ne demek. İnşallah çözülür. :D
Konu çok uzadı, şu an için öyle bir şey mümkün değil. Siz dediğim gibi tarama sonuçlarını paylaşın. :)
Hocam bankayı aradım onay için kartınız riskli grubunda gözüküyor iptali gerekli dediler yoksa sorumluluk bize ait dediler iptal ettiler ya. Yeni kart bu hafta içinde gelcekmiş karttan da olduk. Detayını sordum müşteri hizmetlerine bunu güvenlik birimimiz ilgileniyor biz bilemiyoruz dediler. Kafayı yicem
Öncelikle geçmiş olsun. Benim düşüncem, virüs programlarıyla falan uğraşmayın. Bilgisayarı, telefonu hatta modemi bile resetleyin. Her şey tertemiz olsun. Benim düşüncem bu. Çünkü sadece bilgisayarı resetlemeniz durumunda, Spotify'a sadece telefonunuzdan girdiğinizi belirtmişsiniz. Yani sorun sadece bilgisayar da değil. Bence herşeyi resetleyin.
Herşeyi nasıl resliyebilirim acaba. Çok fazla doysa var ve o dosyaları yedeklemek istesem dosyalarda virüs olup olmadığını nerden bilicem acaba.

Satın alma işleminin sizin kartınızdan olmadığına emin misiniz? Zira öyleyse, RAT yemiş olma ihtimaliniz var. iCloud hesabınızda kartınız kayıtlı değilse, ödeme yöntemi olarak. Bu mümkün. Şimdi yanlış bilgi vermek istemiyorum, o yüzden @24099 ve @Murat5038 ilgilensin bu durumda bence. Şu saatte bu konu beni aşar çünkü. Yarın sabah, öğlen gibi konuyu kontrol ederim. Android'den hiç anlamıyorum açıkçası, Kaspersky'ın Android tarafında nasıl işlediğini bilmiyorum. Kart dışında deneme sürümünü aktif edemiyorsanız kaldırıp Malwarebytes kurup taratın.

Bilgisayar için Kaspersky Total Security (2020) Deneme Sürümü | Kaspersky bu bağlantıdan Kaspersky Total Security'nin deneme sürümünü indirin.

Modem nasıl resetlenir herhangi bir video veya konu var mı bununla ilgili acaba

Satın alma işleminin sizin kartınızdan olmadığına emin misiniz? Zira öyleyse, RAT yemiş olma ihtimaliniz var. iCloud hesabınızda kartınız kayıtlı değilse, ödeme yöntemi olarak. Bu mümkün. Şimdi yanlış bilgi vermek istemiyorum, o yüzden @24099 ve @Murat5038 ilgilensin bu durumda bence. Şu saatte bu konu beni aşar çünkü. Yarın sabah, öğlen gibi konuyu kontrol ederim. Android'den hiç anlamıyorum açıkçası, Kaspersky'ın Android tarafında nasıl işlediğini bilmiyorum. Kart dışında deneme sürümünü aktif edemiyorsanız kaldırıp Malwarebytes kurup taratın.

Bilgisayar için Kaspersky Total Security (2020) Deneme Sürümü | Kaspersky bu bağlantıdan Kaspersky Total Security'nin deneme sürümünü indirin.

Ben icloudu bırakalı 3 sene olucak ve herşeyi silmiştim diye hatırlıyorum ki kartımla birşeyde almadım o zamanlar öğrenci idik. Bu kasperskyda kendi cüzdanımda çıkardım kartı yazdım olmadı. Sonra bankayı aradım işte
Ya konu çok karıştı, siz öğlene kadar bir şey yapmayın bence. Bilgisayarı, telefonu kapatıp yatın. Yarın öğlen konuyu kontrol edin. O süre zarfında etiketlediğim isimler cevap verecektir zaten.
Tamamdır. Umarım zarara uğramadan halledilir 2 gecedir yatamıyorum bile düşünceden

Birde son birşey sorucam verdiğiniz link te 2 tane başlık var PC için koruma ve PC için parola koruması.
PC için parola koruması ne oluyor.

Son düzenleme:
Birde son birşey sorucam verdiğiniz link te 2 tane başlık var PC için koruma ve PC için parola koruması.
PC için parola koruması ne oluyor.
Burayı okuyabilirsin, ne olduğu yazıyor. :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı