Heyecan ve kaygıyı yenmek için antidepresan tarzı ilaç önerisi

BİG BOSS 16

Picopat
Heyecan ve kaygılarım var yenemiyorum. Sebebini sormayın orası bende saklı. Doktora git diyecekler boşuna yorum yapmayın gidecek aklım var ama gidemem. Yardımlarınızı rica ediyorum.

Arkadaş ortamınızı daha kalabalık tutun ve bol bol konuşun konuşmaktan çekinmeyin. Tabii böyle sorunlarınız varsa heyecan bende de vardı bu şekilde gitti zamanla.
Ben ilaç önerisi istedim sadece.

Arkadaş ortamınızı daha kalabalık tutun ve bol bol konuşun konuşmaktan çekinmeyin. Tabii böyle sorunlarınız varsa heyecan bende de vardı bu şekilde gitti zamanla.
Ama sağol önerin için, arkadaşım yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu konu hakkında bir şey bilmeyenler yorum yapmasın ya.

Hocam biraz zaman geçmiş ama Ginko Biloba (bitkisel içerikli) ve 5 HTP kullanabilirsiniz. Ama dozajları fazla kaçırmayın. Günde en fazla ikisinden 1'er tane alın. 5 HTP vücudun daha fazla serotonin salgılamasını sağlıyor. Ginko Biloba da beyindeki işlevselliği arttırıyor ve duygu durumunu düzeltiyor. Aynı zamanda kaygıyı da azaltıyor.

Geri
Yukarı