Hibrit eğitimden memnun musunuz?

Hydrawarrior

Centipat
Daha fazla  
İyi günler herkese. Hibrit eğitimle memleketlerinde kalkıp okuduğu üniversiteye gelenler şu an için memnun musunuz ben geldim diye?
Hazırlık okumaktayım memnun değilim.

Değilim tabii ki. 3. sınıftayım, 1.5 senem uzaktan geçti. Üniversite resmen lay lay lom geçiyor. Notlar şişik oluyor o kısmı iyi bir şey ama bir şey öğrenmedikten sonra şişik olsa ne, olmasa ne. Sadece transkript havalı gözükecek o kadar.

İyi günler herkese. Hibrit eğitimle memleketlerinde kalkıp okuduğu üniversiteye gelenler şu an için memnun musunuz ben geldim diye?
Hazırlık okumaktayım memnun değilim.
Değilim.

Gayet memnunum, 1. sınıfım ve istediğim derse istediğim zaman çalışabiliyorum. Açıkçası benim için boş geçmiyor. Özellikle 1. ve 2. sınıftaki ortak dersler zaten online olmalı. Deprem gibi olağanüstü hallerden bağımsız.

Memnunum. Zaten hem okula gidip hem çalışamıyordum şimdi İstanbul trafiğinden kurtulmuş oldum, iş yapmaya daha çok zaman kaldı. Tabi bu benim bencil düşüncem, birçok kişinin uzaktan eğitimden verim alamadığının farkındayım.

Birden karar verilip 3 Nisan’da derslere gidilmesi beklendi. Çoğu üniversitede ders programı bile hazırlanamadı. Öğrencilerin birkaç günde eşyalarını alıp kalacak yer bulmasını beklemek resmen saçmalık. Kiralık evini terk eden binlerce öğrenci var. Ne ara eşyalarını toplayacaklar ve yeni ev bulacaklar? Uçak bileti, otobüs bileti bulmak da her zaman kolay olmuyor.

Öğretmenlerin de Twitch yayını yapar gibi bir yandan sınıfta ders anlatıp diğer yandan da dizüstü bilgisayardaki dersi kontrol etmek zorunda kalacak olması da ayrı bir saçmalık.

Birden karar verilip 3 Nisan'da derslere gidilmesi beklendi. Çoğu üniversitede ders programı bile hazırlanamadı. Öğrencilerin birkaç günde eşyalarını alıp kalacak yer bulmasını beklemek resmen saçmalık. Kiralık evini terk eden binlerce öğrenci var. Ne ara eşyalarını toplayacaklar ve yeni ev bulacaklar? Uçak bileti, otobüs bileti bulmak da her zaman kolay olmuyor.

Öğretmenlerin de Twitch yayını yapar gibi bir yandan sınıfta ders anlatıp diğer yandan da dizüstü bilgisayardaki dersi kontrol etmek zorunda kalacak olması da ayrı bir saçmalık.

Tam öyle geçiyor benimki.

Yeni konular

Geri
Yukarı