Hiç anime izlememiş birisine anime önerisi

Tokyo revengers.

Tsubasa'yı izledim ama victory kickoff ne anlatıyor?

Aynı neredeyse.

Gayet de baglanabilirsin niye baglanamayasin? Bunny girl senpai sadece 13 bolum ve 1 film ile cogu insanin sevdigi ve bir suru kisinin baglandigi 2-3 karaktere sahip.

Orada savaş mı var olay diyaloglar üzerine bağlı değil mi izlemediğim için soruyorum insan illa arıyor 3-4 bölüm süren savaşları kısa animelerde arayıp yarıda bırakanları gördüm ben uzun shounenlerle bir tutmaya çalışıyorsunuz kısa animeleri.

Aynı neredeyse.

Orada savaş mı var olay diyaloglar üzerine bağlı değil mi izlemediğim için soruyorum insan illa arıyor 3-4 bölüm süren savaşları kısa animelerde arayıp yarıda bırakanları gördüm ben uzun shounenlerle bir tutmaya çalışıyorsunuz kısa animeleri.
Hayatımda Bunny Girl Senpai kadar çöp anime izlemedim Slice of Life yada romantik komedi cart curt ne denirse artık türüne, en kalitesiz örneklerinden biri. İnsanları etkilemiş ha? Bak buna patlarım. Gelişimi olmayan ana karakter, ilerlemeyen hikaye, atmosferin içine s’ç’n fanservice’ler say say bitmez. Ana karakterine defalarca sövdüğüm sadece XX kromozomlu bir varlık karşısında durarak bile titreyen kazuyanın Rent a Girlfriend’i bile bundan daha iyi. En azından o izlettiriyor 3 sezon.

Hayatımda bunny girl senpai kadar çöp anime izlemedim slice of Life'ya da romantik komedi cart curt ne denirse artık türüne, en kalitesiz örneklerinden biri. İnsanları etkilemiş ha? Bak buna patlarım. Gelişimi olmayan ana karakter, ilerlemeyen hikaye, atmosferin içine s'ç'n Fanservice'ler say say bitmez. Ana karakterine defalarca sövdüğüm sadece XX kromozomlu bir varlık karşısında durarak bile titreyen kazuyanın rent a Girlfriend'i bile bundan daha iyi. En azından o izlettiriyor 3 sezon.

İyi ki izlememişim o zaman.

Hayatımda bunny girl senpai kadar çöp anime izlemedim slice of Life'ya da romantik komedi cart curt ne denirse artık türüne, en kalitesiz örneklerinden biri. İnsanları etkilemiş ha? Bak buna patlarım. Gelişimi olmayan ana karakter, ilerlemeyen hikaye, atmosferin içine s'ç'n Fanservice'ler say say bitmez. Ana karakterine defalarca sövdüğüm sadece XX kromozomlu bir varlık karşısında durarak bile titreyen kazuyanın rent a Girlfriend'i bile bundan daha iyi. En azından o izlettiriyor 3 sezon.

3 bölüm bile dayanamadım Rent a Girlfriend'e ve biraz abarttığını düşünüyorum hocam aralarında 1.5 puan fark var mal da.

Geri
Yukarı