Hiç anime izlememiş birisine anime önerisi

Animasyon dışında her şeyi kötü ne dersen de savunamazsın o animeyi.
Bence burada önemli olan insanların anime izlerken ne beklediği. Ben animeyi nispeten düşük bütçelerle çok kaliteli animasyon ve dövüş sahneleri izleyebildiğim için seviyorum, hikaye benim için arka planda. Bu klasmandaki animeler için hikayesi gayet yeterli bence. Seven Deadly Sins'ten iyi mesela, Sword Art Online'dan falan iyi. Attack on Titan ile kıyaslanmamalı yani, izleyenin niyeti farklı.

Bence burada önemli olan insanların anime izlerken ne beklediği. Ben animeyi nispeten düşük bütçelerle çok kaliteli animasyon ve dövüş sahneleri izleyebildiğim için seviyorum, hikaye benim için arka planda. Bu klasmandaki animeler için hikayesi gayet yeterli bence. Seven deadly Sins'ten iyi mesela, sword art Online'dan falan iyi. Attack on titan ile kıyaslanmamalı yani, izleyenin niyeti farklı.

Hikayesine iyi deyip sonra kaliteli animasyon diyosun benim animasyonuna lafım yok zaten. Hikayesi tüm animelerle aynı yakınların ölsün öldüren kişiyi öldür.

1. Attack on titan.
  2. Berserk (1997)
  3. Hajime no ippo!
  4. Cyberpunk: Edgerunners.
  5. Kimetsu no yaiba (Demon Slayer), önerilerim bu kadar neşeli ve keyifli izlemeni öneririm.

Geri
Yukarı