Hiç aşık oldunuz mu?

İlkokulda bir kızın kokusuna aşık olmuştum. Parfümü müydü bilmem ama çok hoş kokuyordu. Ama gerçekten birisini sevip aşık olmadım ve olmam da.
Öyle kesin konuşmamak lazım hocam. Bal gibi de olursunuz. Kolay fark etmezsiniz sadece, insanoğlu her şeyi yoklukta fark eder. Önce onun yokluğunda onu ne kadar istediğinizi ve özlediğinizi; sonra eğer olur da o yanınızda olursa ellerinizin nasıl titrediğini, karnınızda uçan her bir kelebeği, her bir duygunuzu fark edersiniz.

Öyle kesin konuşmamak lazım hocam. Bal gibi de olursunuz. Kolay fark etmezsiniz sadece, insanoğlu her şeyi yoklukta fark eder. Önce onun yokluğunda onu ne kadar istediğinizi ve özlediğinizi; sonra eğer olur da o yanınızda olursa ellerinizin nasıl titrediğini, karnınızda uçan her bir kelebeği, her bir duygunuzu fark edersiniz.
Şu anki toplumda bulunan kızları sevebileceğimi düşünmüyorum ve kafa yapımı bunun için değiştirdim. Artık kızlara romantik ilgi duymuyorum.

Şu anki toplumda bulunan kızları sevebileceğimi düşünmüyorum ve kafa yapımı bunun için değiştirdim. Artık kızlara romantik ilgi duymuyorum.
O kadar emin olmayın hocam. Biri çıkar karşınıza; tepetaklak olur, tüm sözlerinizi yutarsınız.

@zifrxdia hocam şansla pek ilgisi yok. Genel olarak kızların çıkarcı sevmesi ile alakası var.
Aşık olma ihtimaliniz olan her kadını, diyelim ki bu sayı kriterlerinize göre baktığınızda bir milyon kadar, bulup onunla şansınızı deneyerek sizin için en doğru ruh eşini bulmadığınız sürece bunun şansla pekala ilgisi var. Çıkarcı sevmeyen üç beş hanımefendi vardır hala, birine denk gelmeniz de yine pekala şans ile alakalı.

@zifrxdia hocam bir milyon kişi sadece kağıtta görünen rakam. Gidip de okuldasin diyelim bir iki kişiyle konuştuktan sonra başarılı olsan bile otomatik **cı veya abaza olarak nitelendirileceksin. Sosyal medya desen o kadar kişi yazarken nasıl etkileme yaparsın tamamen muamma. Genelde böyle çıkarsız seviyorum diyenlerin büyük kısmı da yalan söylüyor aslında belki hepsi. Ha burda ne yapılır onu da söyleyeyim çıkarcı seven biri sana ayrı davranmaz ondan çevreye nasıl davranıyor ona bakacaksın saygılı mi nasıl işte bunun dışında kendini gelistireceksin olay bu aslında.

Sosyal medya konusunda ilginç bir veri veriyim tinderda erkeklerin sadece yüzde 5'i sağa kaydırılıyor.

Geri
Yukarı