Hiç sırılsıklam aşık oldunuz mu?

Hiç Sırılsıklam Aşık Oldun mu?

• Oldum, mutlu son

• Oldum, mutsuz son

• Olmadım

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
20201114_092943.jpg
Nope.

Erken yaşlarda birine aşık olmak gerçekten kötü bir şey. Benim küçüklükten beri kızlara bi ilgim vardı :d çapkın felan olduğumu söylemiyodum onlarla iyi anlaşıyodum felan. Herneyse önünüze daha olgun düşüncelere sahip bir birey çıkma şansı ilerde daha fazla olduğu için şimdilik eğlenin geçin.

Oldum. Ortaokulun 2. yılından 10. sınıfa kadar platonik aşıktım. Ben vaz geçtikten 2 yıl sonra o bana bir şeyler hissetmeye başladı ama ben o sıralar duygusuzlaşmıştım. Sonra üniversitede de yazdı, soğuk davrandım. O yazdıktan 1 yıl sonra bahsettiğim duygusuzlaşmış olma durumu o kadar boğuyordu ki beni, hayatta hiçbir amacım kalmamış gibiydi. En sonunda dayanamadım, karantina başladığında bu sefer ben yazdım. İyi ki de yazmışım. Şimdi evlilik planları yapıyoruz ve çok mutluyuz. 😁

Oldum. Ortaokulun 2. yılından 10. sınıfa kadar platonik aşıktım. Ben vaz geçtikten 2 yıl sonra o bana bir şeyler hissetmeye başladı ama ben o sıralar duygusuzlaşmıştım. Sonra üniversitede de yazdı, soğuk davrandım. O yazdıktan 1 yıl sonra bahsettiğim duygusuzlaşmış olma durumu o kadar boğuyordu ki beni, hayatta hiçbir amacım kalmamış gibiydi. En sonunda dayanamadım, karantina başladığında bu sefer ben yazdım. İyi ki de yazmışım. Şimdi evlilik planları yapıyoruz ve çok mutluyuz. 😁

Hocam bu olay hiçbir filmde yok :), tebrik ederim.

Geri
Yukarı