Hiç sırılsıklam aşık oldunuz mu?

Hiç Sırılsıklam Aşık Oldun mu?

• Oldum, mutlu son

• Oldum, mutsuz son

• Olmadım

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Ortaokulda sınıf arkadaşıma fena tutulmuştum. O yaşta gelecek planları, hayalleri kuracak kadar tutulmak sırılsıklam aşık olmak oluyor sanırım :D Sevgili veya evli değiliz ama 15 yıllık en yakın kız arkadaşlarımdan biri kendisi :)

Şu an ciddi bir şekilde evlilik planları kurduğumuz kız arkadaşıma da ilk görüşte aşık olmuştum. Genelde ilk görüşte beğendiğim kişilerle flört dönemine geçince soğuyordum çünkü dışları hitap etse de içleri hitap etmiyordu bana, bu sefer her ikisi de hitap eden bir kadın buldum, bırakmam :D

Arada birbirimizi karşılıklı üzsek de, bakışlarından biliyorum o da nazlı bir aşık :D

Çevremde dış görünüş itibariyle çok güzel kızlar oldu ama birine karşı dahi duygum olmadı, bilmiyorum belki iki tarafa karşı da isteksiz birisiyim (!) Ama benden hoşlanan birisi vardı. Bana karşı çok yakın davranıyordu yani her tavrının sebebi aşktan kaynaklandığı bariz idi. Benden pek yaklaşım alamadığı için duygularını da anlatmaya utandı, bu etken ile kendi duygularını kendi değil, bir arkadaşı vasıtasıyla iletti bana. İlk kez birisini reddettim o gün. Birkaç gün okula gelmediğinden çok pişman hissetmiştim, üzülmüştüm.

Daha 13. yaşındayım ve olmadım :D. Olmayı da düşünmüyorum. Ben bekar yaşayacağım. O sevginin gerçek sevgi olduğu ne malum? Tek bu da değil, o kadının kıyafeti, istekleri, kavgası vesaire ben hiç çekemem vallah :D. O kadın daha çocuk da isteyecek...

Deli gibi aşıktım daha birkaç ay önce. Dayanamadım en sonunda gidip açıldım. Kabul etmedi. Hala her gün görüyorum onu sorarsanız hala aşık mıyım diye, hayır değilim bir şey hissedemiyorum artık onu görünce. Ama ne derece aşık olduğumu kimse bilemez. Ona o kadar aşıktım ki bir defasında tesadüfen göz göze geldik ve sonra gidip ağlamıştım.

Neyse artık bu kızdan bir eser kalmadı ama çok korktuğum bir şey var. Ben başka bir kıza bu kadar aşık olabilecek miyim? Bütün aşk duygum tükendi gibime geliyor. Bir daha böyle aşık olamazsam evlenmem. Tek başına yaşamak da çok kötü bir şey. Hep istemiştimdir böyle birbirimizi çok sevelim, ölene kadar beraber mutlu olalım :(. Bu yaşadıklarımı unutabilmek için her gün dua ediyorum Allah'a.

Geri
Yukarı