Hiç tanımadığım birine aşık oldum

MATRİX TEYZEE

Decapat
Daha fazla  
Merhaba.
Arkadaşlar.
Cümleten herkese hayırlı akşamlar nasılsınız iyisinizdir inşallah.

Pazar günü saat 8'de adı sevgi dizisi çıkıyor bilen bilir.
Kısa.
Dizide Elif hoca var gerçek ismi gizem güneş.
Her zaman onu izleyince uyuyamıyorum iştahım kesiliyor (kalbimden hastayım 😥) kalbim pat pat atıyor.
Bana verebileceğiniz tavsiyeler nelerdir?
Kısa anlattım çok uzun yazamam.

Yorum yapan herkese şimdiden teşekkür ederim.
Ekleme: Ben 17 yaşındayım o ise 25.

Son düzenleme:
N'oluyor la herkes ya bir ünlüye ya da kendinden büyük birine aşık oluyor.

Şuna bak:

Imkansız aşk resmen bu.

N'oluyor la herkes ya bir ünlüye ya da kendinden büyük birine aşık oluyor.

Şuna bak:

Imkansız aşk resmen bu.
Hocam yardım edin şuan napayım

@MATRİX TEYZEE hiç, unutmaya çalış.
Sayenizde artık benim de unutmaya ihtiyacım var! (!) Yok ama gayet iyi bir Türk kadın zaten biliyordum.
Hocam benimki sadece sevgi
Küçükken ilgisiz sevgi görmemiş yalnız ve mutsuz büyüyen bir çocuktum ondan kaynaklanıyor olabilirmi
@MATRİX TEYZEE hiç, unutmaya çalış.
Sayenizde artık benim de unutmaya ihtiyacım var! (!) Yok ama gayet iyi bir Türk kadın zaten biliyordum.
Galiba buldum

Bir netleştirelim şunu, insan tanımadığı birini sevemez. Sadece cinsel arzularını tatmin etmek için hoşlanır.
Sevmek emek, çaba ve zaman ister. Karşındakini iyice tanıman gerekir. Onun ile vakit geçirmen gerekir. Aşk/sevgi dediğimiz şey zaman ile olur. İlk görüşte aşk olmaz, hoşlantı olur. @Emma Stone Yazdı bu yazıyı

Son düzenleme:
@MATRİX TEYZEE hehe, anlayacağını biliyordum.
En son Vikings dizisindeki birine aşık oldum diyene de aynı mesajı yazmıştım.

Aslen olay su:

Sen sevmiyorsun, sadece dış gorunusunden hoslaniyorsun. Cekici buluyorsun falan.

Belki de direktmen seks yapmak istiyorsun onunla, cinsel ilişkiyi arzuluyorsun :D

Bir netleştirelim şunu, insan tanımadığı birini sevemez. Sadece cinsel arzularını tatmin etmek için hoşlanır.
Sevmek emek, çaba ve zaman ister. Karşındakini iyice tanıman gerekir. Onun ile vakit geçirmen gerekir. Aşk/sevgi dediğimiz şey zaman ile olur. İlk görüşte aşk olmaz, hoşlantı olur. @Emma Stone Yazdı bu yazıyı
Çoğu mesajımda belirttim bu durumu. Aşk, ilk görüşte olmaz. İlk görüşte dediğin aşk, cinsel arzularını tatmin ettiğin duygudur.

Yeni konular

Geri
Yukarı