Hiç aşık oldunuz mu?

Ortaokulda oldum şuan aynı lisedeyiz ama değişik bir sebepten ayrılmıştık. Ergence gelebilir ama çok üzülmüştüm hiç bir şeye gülmüyordum her günüm üzüntülü geçiyordu. Şimdi aynı lisedeyiz görünce kalbim hızlanır daha çok sevmek isterdim de o beni sevmez.

Hayatımda ilk kez aşık oldum hayatımda ilkokul dönemlerinde bile bir kıza karşı derin duygular beslemek bana saçma gelirdi 12.sınıfta dershanede tanıştık ve çok güzel kaynaştık 6 ay arkadaşlık sürdü 2023 yılbaşında da ondan hoşlandığımı söyledim ve oda benden hoşlanıyormuş 8 ay sürdü 3 Eylül'ü 4 Eylül'e bağlayan gece ben ayrıldım bana sürekli ağır sözler söylerdi (bir erkeğin gücüne gidebilecek en ağır şeyler) bende dayanamadım ve ayrıldım onun da bahanesi olmuş herhalde irdelemedi ayrılmak istemiyorum demedi hayırlısı buymuş dedi ve gitti...ertesi gün doğum günümdü...kutlamadı

Gençler 69 yaşına varmış dedenizden öğüt, aşkın tarifi çok basittir, fiziksel çekim+dostluk, bunlar varsa uzun süreli bir beraberlik oluşur, dostluk yoksa sonucu rahmetli Zeki Müren söylemiş, "Aşk bir elma şekeridir, yalarsın yalarsın ve sonuçta kazığı elinde kalır" diyerek..

Geri
Yukarı