Hiç dolandırıldınız mı?

Muhabbet kuşu alacaktım, adam kafesteki en halsiz, hasta kuşu yarım saat bana kilitlemeye çalışmıştı. Çıkıp gitmeseydim dolandırılmış kadar olacaktım.

Beni mi kast ettiniz?

Annemin anlatıığına göre ablam güzel sanatlar okuluna gidiyordu bir adam aradı biri kimlik kartınızı kullanıyor falan yıl da 2014 ablam bir kudurmuş duvar falan tekmeliyor adamlara babamın numarasını vermiş babam adamlara ana avrad sövmüş adamlarda kapatmış güzel sanatlar okulu zaten yakın annem gibip sakinleştirdi banka kartını istemişler ne alaka ise.

CS:GO en parlak dönemlerinde fbook üzerinden bir çocuktan bıçak alıyorum diye seviniyordum 300 TL bıçağa 100 TL anlaştık. Daha sonrası malum :) en unutamadığım dolandırılmam budur.

Goley'de hesap takas dedi adam. Salak gibi uzman Ronaldo'lu hesabı vermiştim. Sonra yeni hesap açtım. Para yatırmadan 4 efsane derken hoooop. Kapandı :,(

(Yıl 2013.)

Bir oyunun Facebook grupunda oyun içinde kullanılan parayı satıyordum. Yaklaşık 1000TL kar ettikten sonra 80TL'lik bir stok kalmıştı onu da satarken alıcı, gruptaki aracıyı fake aracıyla değiştirdi. Bende parayı aracıya(fake) verdiğimde olanlar oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı