Hiç dolandırıldınız mı?

Dolandırıldın mı?

• Evet

• Hayır

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Dolandırılmadım ama arada bir kendi isteğimle dolanırım orada burada bisikletle yüruyerek falan.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Beyler açmayı kabul etti, bana ne gibi bir avantajı oluyor acaba? Açmasaydı Papara'dan gönderecektim parayı.

Para bu şekil de satıcı yerine Sahibinden’in havuzuna gidiyor. Ardından satıcı ürünü kargoluyor ve kargo takip numarasını sisteme girmesi gerekiyor. Ürün size ulaştıktan sonra ürünü kontrol ediyorsunuz ve ürün sorunsuz ise onay veriyorsunuz. Bu işlemin ardından para satıcıya aktarılıyor. Eğer sorunlu veya ilan da bahsedilen ürün değilse ürünü iade edip para satıcıya hiç geçmeden paranızı geri alabiliyorsunuz.

Sanalika'da çok güzel bir hesabım vardı, ve beyinsiz gibi facebookta ozamanlar link atıyorlardı bedava sanil indir kazan diye indirdim dosyadaki exe tuşuna bastım birşeyler yüklendi anlamadım sonra pcyi kapattım okula gittim, akşam okuldan geldikten sonra oyuna birdaha giremedim epostayı bile değiştirmişti.

Geri
Yukarı